کلاس گیتار بانوان

آموزش گیتار بانوان

کلاس گیتار را معمولا آموزشگاه موسیقی منظومه در سبک های تخصصی آموزش می دهد و برای این منظور ما بهترین استاد گیتار در تهران را در هر بخش برای علاقمندان در نظر گرفته ایم مثلا در سبک پاپ استاد مخصوص به آموزش این سبک آموزش آن را بر عهده دارد و یا در سبک کلاسیک استاد مخصوص به همان سبک را در نظر گرفته ایم اما موضوع مهم دیگر کلاس گیتار بانوان است برای این منظور ما با دعوت از بهترین اساتید خانم گیتار سعی بر آن داریم تا آموزش های این بخش را برای همگان راحت تر نماییم.

کلاس گیتار بانوان

در کلاس گیتار بانوان دو موضوع اصلی مد نظر بوده است در درجه اول برای هنرجویانی که با اساتید خانم راحت تر هستند و یا در آموزش ارتباط بهتری با این اساتید برقرار می کنند می توانند از این کلاس ها استفاده نمایند هر جند که در این بخش اساتید دیگر مجموعه هم به آموزش می پردازند اما ما انتخاب را در همه مراحل آموزش به عهده خود هنرجویان یا والدین قرار داده ایم چون اعتقاد داریم که کلاس های موسیقی بایستی با حس خوب آغاز گردد و در این میان انتخاب اساتید مجرب به میل خود هنرجویان یکی از این مراحل است.

در گام بعدی با در نظر گرفتن حساسیت های بانوان و علاقه و گرایش خانم ها به نوازندگی در سبک های خاص تر و انتخاب قطعات و آهنگ هایی مناسب آن ها ما سعی کرده ایم تا دوره ای طراحی نماییم که همه حساسیت های بانوان در نوازندگی و یادگیری گیتار را مد نظر قرار دهیم به این ترتیب هم آموزش ها با علاقه و میل هنرجویان آغاز می شود و هم ادامه آمزوش ها با انگیره و اشتیاق بیشتر و بهتری پیش گرفته می شود.

در کلاس گیتار بانوان ما فضایی ایجاد می کنیم که همه سلیقه ها و حساسیت ها در آن لحاظ شود تا دوره آموزشی مبتنی بر حس خوب را برای شما عزیزان فراهم آوریم.

در ضمن در هر دوره و یا در هر یک از مراحل آموزش هنرجویان می توانند دوره و سبک خود را خودشان تعیین نمایند و این باعث می شود که همه هنرجویان به یک شیوه یکسان پیش نروند و آموزشی مبتنی بر هوش و استعداد و البته پشتکار خود آن ها در پیش گرفته شود.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید