برنامه کلاس های گیتار در آموزشگاه منظومه-تابستان 97

ویدئو آموزش گیتار

گیتار

گیتار یکی از رایج ترین و مورد توجه ترین سازهای آموزش موسیقی آموزشگاهی است که از جمله ساز هایی است که بالاترین درصد توجه علاقمندان برای فراگیری را دارد.

اقبال این ساز تقریبا برابر با اقبال و علاقه به ساز پیانو می باشد اما مواردی و شرایطی چون قیمت مناسب گیتار های حرفه ای ، سهولت در نگهداری و جابجایی ، سهولت در تمرین ، و سایز مناسب ، می توان گفت این ساز طیف گسترده تری از علاقمندان را به خود جلب می کند .

سنین شروع مناسب کلاس گیتار

کودکان

مراجعین ثبت نام کلاس های گیتار از کودکان ۶ سال آغاز و برای همه بزرگسالان با شرط علاقه و داشتن زمان کافی برای تمرین بدون محدودیت می باشد .

* توجه : کودکان از سه سالگی آمادگی شرکت در کلاس های موسیقی را می یابند . تحقیقات علمی نیز ثابت نموده آموزش موسیقی تاثیرات شگفت انگیزی روی توانایی های ذهنی کودکان دارد چنانچه کودکانی که آموزش موسیقی می بینند در آموزش زبان دوم و علوم ریاضی موفق تر خواهند بود . با این حال هر ساز بنا بر توانایی جسمی مورد نیاز برای نواختنش سن شروع متفاوتی دارد .

 

هنرجویان کوچک تر از ۶ سال علاقمند به آموزش گیتار می بایست با گذراندن دوره های ابتدایی آموزش موسیقی نظیر : __ ارف ،__ بازی موسیقی ، __ فلوت ریکوردر ، __ بلز ، _ زایلوفون و دوره های مختص کودک با مفاهیم موسیقیایی آشنا شوند سپس بر اساس صلاحدید استاد دوره های کودک و شرایط جسمانی کودک ( توانایی نواختن ساز شامل قدرت جسمانی هنرجو می باشد که برای هر ساز توان متغییر و متفاوتی نیاز می باشد )  اما در حالت کلی با توجه به در دسترس بودن گیتار های کودک ، سن ۶ سال مناسب برای آغاز دوره آموزشی تخصصی خواهد بود .

بزرگسالان

کلاس های گیتار برای بزرگسالان محدودیت سنی ندارد.

سبک های آموزش گیتار

کلیه سبک های آموزش گیتار در موزشگاه موسیقی منظومه تدریس می گردد.

سبک های پاپ ، کلاسیک ، فلامن، راک و…

آموزش گیتار الکتریک نیز در سبک های تخصصی مخصوص این سبک تدریس می گردد.

آموزش موسیقی

شرایط کلاس ها

تایم کلاس ها

به طور معمول کلاس های آموزش موسیقی شامل یک جلسه هفتگی می باشد که حداقل تایم جلسات خصوصی بر اساس مصوبه بیست دقیقه و حد اکثر آن سی دقیقه می باشند.

( * توجه: این زمان بر اساس برنامه آموزشی هر مجتمع آموزش خصوصی متغییر می باشد اما به طور معمول بیش از دو جلسه سی دقیقه ای در هفته توصیه نمی شود.)

دانلود فیلم آموزش موسیقی گیتار

کلاس های آموزش گیتار آموزشگاه منظومه با ارائه ماکزیمم زمان ( نیم ساعت ) به صورت کلاس های آموزش گیتار خصوصی در همه روز های هفته متناسب با زمان اوقات فراغت و اوقات کاری و تحصیلی علاقمندان به آموزش موسیقی ، همراه با اساتید مجرب ، در راستای اعتلای فرهنگ موسیقی تلاش می کند تا بهترین ها را ارائه نماید.

روزها و ساعات تشکیل کلاس ها

در ادامه جدول زمانی کلاس های گیتار در آموزشگاه منظومه به همراه معرفی کوتاهی از اساتید در حال همکاری با مجموعه منظومه ارائه می گردد:

 

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد مرشد ، استاد نایب زاده

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد فیروزفام ، استاد نایب زاده

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد معصومی ، استاد فیروزفام

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد جابری

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد موفق ، استاد نایب زاده

شنبه              از ساعت 10:30 الی 22               استاد نایب زاده

 

اساتید گیتار

برای دیدن رزومه اساتید کلاس آموزش گیتار روی نام آن ها کلیک نمایید :

آقای مرشدآقای نائب زاده آقای  فیروزفامخانم موفق  آقای جابری

 

 

 

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و آشنایی با  سایر  دوره های آموزش موسیقی با شماره تلفن های :
۸۸۷۱۵۵۴۲ – ۸۸۷۱۵۳۴۰
تماس حاصل فرمایید .

آموزشگاه منظومه هر روزه به غیر از روزهای جمعه و تعطیلات رسمی از ساعات 10:30 صبح الی ۲۲:۰۰ شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان می باشد .

5/5

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *