کلاس آواز در آموزشگاه منظومه

کلاس های آموزش آواز شامل بخش های اساسی و مهمی است که هر یک به طور تخصصی باید کار شود .به طور کلی آواز خوانی یا به گفته عموم خوانندگی مهارت و توانایی است فراتر از توانایی گفتگو کردن. پس برای اینکه آوازی را در هر سطح به خوبی بخوانیم باید در ابتدا بیاموید که چگونه نفس بکشید، شاید این نکته در ظاهر همیشه از الویت پایین تری برخوردار باشد اما شروع کار یک خواننده با یادگیری صحیح تنفس آغاز می شود، بعد از این گام با قدرت و رزنانس بالاتر از افردا معمولی بخوانید و بدیهی است که نباید از نت ترانه مورد نظر خارج شوید. شاید سوال اصلی این باشد که صدا باید به چه صورتی برای آوازخوانی از گلو یا به عبارتی حنجره رها شود.

کلاس آواز از مبتدی تا پیشرفته (در دوره آواز چه چیزهایی قرار است بیاموزیم ؟)

دوره آواز شامل چند بخش اساسی است :

صدا سازی

سلفژ

تکنیک های نفس گیری

اصول خوانندگی

___ شرایط شرکت در دوره های کلاس آواز به شرح زیر می باشد:

 • __ علاقمندان بدون محدودیت سنی می توانند در این دوره شرکت نمایند .
 • __آشنای با ساز برای علاقمندان به آواز الزامی نبوده اما در در شاخه آواز پاپ و سنتی در روند آموزش هنرجو تاثیر مثبت خواهد داشت .
 • __ کلاس ها در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای برگذار می شوند .
 • __ دوره ۳ ماهه ( ۱۲ جلسه کلاس – با امکان استفاده از یک جلسه غیبت موجه  ) .
 • __ دوره ۲ ماهه ( ۸ جلسه کلاس – بدون امکان استفاده از غیبت موجه ) .
 • __  کلاس های خصوصی یک جلسه در هفته به مدت زمان حداقل ۳۰ دقیقه برگذار می شوند.
 • __ کلاس های گروهی ( آواز سنتی و آواز کلاسیک ) هفته ای یک جلسه با مدت زمان یک ساعت برگذار می شوند .

  

( عکس ها از کنسرت هنرجویان آموزشگاه )

 • __دوره  کلاس های آوازسنتی، پاپ . کلاسیک در روز های  شنبه 12:00 الی 20:00 برگذار می شود .
 • __دوره  کلاس های آواز پاپ در روز های یک شنبه 17:00 الی 21:00 برگذار می شود .
 • __ دوره کلاس های آواز سنتی در روزهای دوشنبه 12:00 الی 21:00  برگذار می شود .
 • __دوره  کلاس های آواز پاپ در روز های سه شنبه 15:00 الی 21:00 برگذار می شود .
 • __ دوره ی کلاس های آواز پاپ و کلاسیک در روز های پنج شنبه  11 الی 20:00 برگذار می شود .

* قابل توجه علاقمندان به شرکت در دوره آموزشی گروه نوازی آموزشگاه منظومه می رسانیم این کلاس ها همراه با تخفیفات ویژه و شرایط قیمت استثنایی ارائه شده اند .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از این دوره های آموزشی می توانید هر روزه _ به جز روزهای جمعه یا تعطیلات رسمی با شماره های :
۸۸۷۱۵۵۴۲ – ۸۸۷۱۵۳۴۰

تماس حاصل نمایید. کادر آموزشی آموزشگاه منظومه هر روز از ساعات ۱۱:۰۰ صبح الی ۲۲:۰۰ شب پاسحگوی سوالات شما خواهد بود .

سلفژ چیست ؟

سلفژ یا بهتر بگوییم سرایش ، می توان گفت تکنیکی در آواز است که در آن خواننده می آموزد تا نت ها را ادا کند که در این میان در برخی موارد زمان آن ها نیز مد نظر است.

با سلفژ و انواع آن می توانید در بخش کلاس سلفژ چیست بیشتر آشنا شوید.

با ثبت نام در کلاس در آموزشگاه وسیقی منظومه می توانید سلفژ را نیز به صورت رایگان در کنار آواز بیاموزید و نیازی به ثبت نام در کلاسی جداگنه نیست در واقع شما با ثبت نام در کلاس آواز وارد دوره ای می شوید که شامل چند بخش است نخست سلفژ و صدا سازی که برای خوانندگی بسیار مهم و ضروری است و در کنار همان تکنیک های آوازی و اصول خواندن را نیز می آموزید به علاوه یک سری قوائد کاربردی برای خوانندگی درست و اصولی.

( بخشی از اجرای هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه )

کلاس های تخصصی آواز و خوانندگی

در آموزشگاه موسیقی منظومه دوره های تخصصی آواز و خوانندگی برگزار می گردد.

برای این که بتوانید درست و اصولی خوانندگی را بیاموزید بایستی ابتدا و قبل از هر چیز طریقه درست خواندن را بیاموزید چه بسا خیلی از ما حتی هنگام حرف زدن نیز کلمات را درست ادا نمی کنیم و یا نفس گیری درستی موقع حرف زدن نداریم.

با یک تمرین ساده نفس گیری که در کلاس آواز آموزش داده می شود به راحتی خود تغییر در صدایتان را می توانید حس کنید و این از اصول اولیه خوانندگی است.

در ادامه ما یک سری تمرین های منظم و هدف مند برای صداسازی شما در نظر داریم که با یادگیری آن ها خواندن صحیح را می آموزید و می توانید بدون هیچ گونه فشار یا سختی حتی نت های خیلی دشوار هم اجرا نمایید.

در ادامه نیز با یادگیری اصول خواندن می پردازیم به بحث تکنیک های آوازی که در هر سبکی می تواند متفاوت باشد و در دوره تخصصی مربوط به خود کار می شود.

با گذراندن این دوره بدون نیاز به هیچ دوره اضافی می توانید مسیر خوانندگی را پیدا کنید بقیه کار مربوط می شود به میزان تمرین و تلاشی که در خلال کلاس ها دارید.

کلاس آواز بانوان

برای بانوان ما دوره هایی مجزا توسط اساتید مجرب این حوزه داریم

از آن جاییی که گستره صدای بانوان با آقایان متفاوت است ما دوره های آواز آقایان و بانوان را به صورت تخصصی و جداگانه برگزار می نماییم.

در کلاس آواز بانوان ما با کمک از قابلیت های صدای بانوان به پرورش صدای درست می پردازیم.

در ضمن تمامی اصول و موارد کلاس از جمله سلفژ ، صداسازی و تکنیک های خوانندگی همه و همه در کلاس آواز بانوان نیز به صورت تخصصی همانند کلاس آقایان برگزار می شود.

آشنایی با اساتید آموزش آواز آموزشگاه منظومه :

استاد سعید متینی:

یکی از بهترین اساتید آواز و صداسازی تهران است که ما افتخار همکاری با ایشان را در مجموعه آموزشی منظومه داریم

استاد با توجه به این که زمینه تخصصی کارشان برمی گردد به سابقه فعالیت های خاص ایشان در موسیقی همین موضوع باعث گردیده تا ضمن اشراف به تئوری و اصول موسیقی همچنین بتوانند راه را برای آن دسته هنرجویانی که قصد دارند مسویقی را جدی تر دنبال کنند هموار سازد.

کلاس های ایشان نیز با استفاده از دانش و تخصصی که دارند و همینطور صبر و حوصله ای که در تربیت هنرجویان از صفر داشته اند به بهترین شکل و بیشترین بازده پیش می رود.

استاد مریم دانشمند :

از اساتید توانا و متخصص در آموزشگاه هستند که  در آموزش تخصصی صدا سازی و آواز و همچنین آموزش تخصصی ویولنسل فعالیت دارند از جمله موارد مهم کلاس ایشان تاکید بر اصول پایه ای موسیقی و از همه مهم تر تاکید بر مهارت ها و تکنیک های نوازندگی یا خوانندگی است برای علاقمندانی که به دوره های آواز علاقه دارند این روش بسیار مفید بوده و در سریع ترین زمان ممکن می توانید به مهارت خود در خوانندگی یا نوازندگی دست یابند.

استاد شیما کرمی :

مدرس صداسازی ، سلفژ و آواز یکی از برترین اساتید ما در زمینه آموزش خوانندگی می باشند برای این که اندکی بیشتر با ایشان و سوابق هنری او آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید همچنین باید ذکر کنیم که برای تست صدا و تست خوانندگی در کلاس ایشان می توانید با شماره های آموزشگاه تماس داشته باشید تا هم تست صدا و هم مشاوره در مورد صدایتان با ایشان داشته باشید.

استاد پروین پرکار :

هنر آموخته آواز از استاد خانم پسیان « سبک دوامی » مدرس صداسازی ، تصنیف های سنتی

تدریس آهنگ های سبک پاپ ، آواز ایرانی، آواز ترکی، تصانیف

استاد پرکار در آموزش آواز ایرانی به ارائه سبکی جدید اقدام نموده اند به صورتی که از خشکی کلاس های آواز ایرانی که معمولا برای هنرجویان کسل کننده است کاسته شده.استاد پروین پرکار با سابقه تدریس و همچنین سبک آموزشی برای سنین مختلف از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه منظومه حضور دارند.

____آواز ایرانی و پاپ و سلفژ : استاد رهام رحیمی

استاد رهام رحیمی مدرس تخصصی در آواز پاپ و همچنین سبک کلاسیک است از شاگردان برجسته استاد محمد نوری که در آواز و نوازندگی سال هاست تبحر دارند و به آموزش این رشته تخصصی می پردازند.

برگذاری کلاس ها و دوره آموزش آواز در آموزشگاه منظومه

قابل توجه هنرجویان آموزشگاه و علاقمندان به موسیقی، ثبت نام دوره های ویژه آموزش آواز در آموزشگاه منظومه

دوره های آموزش آوازخوانی در آموزشگاه موسیقی منظومه هر هفته روزهای شنبه، یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه ( ما بین ساعات 11:۰۰ الی ۲۱:۳۰ ) در دو رده سنی کودک-نوجوان و جوان-بزرگسال و در سه حوزه آواز پاپ ، آواز کلاسیک ، آواز سنتی با ظرفیت محدود هنرجو می پذیرد ،

5/5

۹۹ پاسخ

 1. سلام.میخاستم بپرسم کسی ک صدا و هنجره خیلی خاصی نداره و خواندن بلد نیست ولی خیلی علاقه ب خوانندگی داره اگر در کلاس های اواز شرکت کنه میتونه براش مفید باشه؟ یا حتما هنجره و صدای خوبی لازمه؟

  1. سلام.
   خدمت شما بزرگوار باید بگیم که برای تقویت صدا تمرین های خاصی در کلاس هست که توسط استاد آموزش داده میشه.و در کل باید بگیم که هر کسی با هر صدایی می تونه خواننده باشه.
   بخشی از این موضوع که فرمودید صدای خاصی ندارید به خاطر اینه که تکنیک های خوانندگی و خواندن درست رو بلد نیستید که اگر آموزش ببینید حتما می تونید خوب بخونید. برای خوانندگی مقداری استعداد و خیلی خیلی علاقه و پشتکار نیاز هست که اگر دارید پس میتونید.

  2. سلام منم هم مثل ترانه جان و سحر جان عاشق خانندگى هستم و خیلى دوست دارم که یاد بگیرم علاقمم بیشتر به خانندگى ترکى هست خیلى خیلى دوست دارم ولى اعتماد بنفس بالای ندارم و صدا هم البته از نظر خودم فک مى کنم بده ولى خیلى دوست دارم یاد بگیرم که درست بخونم مخصوصاً تو این یک سال اخیر علاقم خیلى بیشتر شده به خانندگى من ١۵ سال دارم برا کلاس اومدن سن مشکلى داره یا نه یعنى مى تونم بیام کلاس یا نه مى خواستم بدونم از نظر شما اگه کلاس بیام مى تونم صدام رو بهتر کنم یا یاد بگیرم که چجورى درست بخونم

   1. سلام و درود بر شما
    بسیار عالی است که به این اندازه علاقمند هستید در مورد اعتماد به نفس قبلا هم صحبت کرده بودیم که وقتی اصول آواز و تکنیک های خوندن رو یاد بگیرید قطعا اعتماد به نفس بهتری برای خوندن خواهید داشت از طرفی یک سری موارد در کلاس هم آموزش داده میشه که برای حل این مساله بسیار کمک می کنه.
    قطعا کلاس ها و انجام تمرین ها باعث میشه به نتیجه برسید.

 2. سلام .
  ۱.من هم مانند سحر جان اصلا صدای خوبی ندارم.اعتماد به نفس هم ندارم .اصن هیچی به هیچی.خخخخخ
  فقط یه عشق دارم به خوانندگی و آواز ایرانی که منو دنبال خودش کشونده.
  مخصوصا این یک سال اخیر که خیلی روش کار کردم ولی نشد
  روی اعتماد به نفسم هم خیلی کار کردم حتی تو گروه موسیقی سنتی مدرسه هم شرکت کردم ولی خوب خیلی خوب نبود.من سن زیادی ندارم و فقط ۱۳ سالمه .علاقه خیلی زیادی دارم .چن تا از بچه های خیلی خوش صدامون هم باهام کار کردن ولی خوب موفق نشدن و انقد بد مسخرم کردن که روز ها گریه میکردم.حالا میخوام ببینم که چه پیشنهادی برای یهن عاشق موسیقی دارین.
  ۲.می خواستم اگه بشه دونفر خیلی خوش صدا رو بهتون معرفی کنم که خیلی بهشون توجه نمیشه امیدوارم که اگه بشه یه کاری براشون بکنین
  البته یکیشون در حال حاضر جلوی تئاتر شهر کنسرت جیابانی برگذار میکنه که اسمشون هست نیکا صمدی، غزال عباسی و خورشید شیخ انصاری که همشون ۱۵ سالشونه و نگار محسنی که ۱۳ سالشه.امیدوارم بتونین کمکشون کنین……..

  1. سلام و درود فراوان بر شما
   موسیقی از نظر من فقط عشق می خواهد بقیه فقط موارد اضافی است.
   حسی که در هنگام خواندن به شنونده منتقل می شود از عشق خواننده نشات می گیرد.
   سعی کنید همانگونه که موسیقی رو دوست دارید ، از ابراز آن هراسی نداشتته باشید و با اعتماد به نفس بخونید.
   با تکرار همه کارهایی که انجام دادید در کنار برنامه مشخص حتما به نتیجه می رسید.
   با درود فراوان بر شما

  1. با سلام
   هزینه کلاس هارو با تماس با شماره های آموزشگاه می تونید بپرسید
   ۸۸۷۱۵۵۴۲
   ۸۸۷۱۵۳۴۰

 3. سلام میخواستم بپرسم شما در آموزشگاهتون کلاس پاپ رگی هم دارید ؟
  و اینکه کلاس پاپتون برای دخترها ها هم هست ؟

  1. سلام به شما بزرگوار
   کلاس ها در همه سبک ها در روزهای مختلف هفته برگزار میشه.
   برای دختر ها و برای پسرها و البته برای سنین مختلف اساتید در همه روزهای هفته کلاس دارند.

 4. من اعتماد به نفس خیلی بالا ندارم و واقعا عاشق خوانندگی هستم اونم در سبک پاپ گری یا پاپ عادی چون فقط ۱۲ سالمه گفتم شاید هم یه سرگرمی باشه هم اینکه خانواده فکر میکنن استعداد دارم و اینم میشه ببینم واقعا استعدادشو دارم یا نه ؟
  و یه سوال دیگه هزینه کلاس پاپ چقدره ؟

  1. با تشکر از شما دوست عزیز
   باید گفت که برای خوانندگی چیزی که اهمیت بسیار زیادی داره عشق و علاقه است که شما دارید
   اعتماد به نفستون هم با چند بار صحیح خوندن حتما درست میشه
   شاید عدم اعتماد به نفس کافی برای این باشه که نمی تونید درست و صحیح بخونید که حتما با یادگیری صحیح درست میشه
   هزینه کلاس ها هم می تونید با تماس با شماره های آموزشگاه مطلع بشید.
   ۸۸۷۱۵۵۴۲
   ۸۸۷۱۵۳۴۰

   1. سلام مسعود هستم ۲۳ساله از اصفهان من عاشق خانندگی هستم در بخش سنتی یا پاپ اعتماد به نفسم خوبه جسارتم دارم فقط یک نفرو میخوام کمکم کنه به آرزوم برسم صدام هم از نظر اطرافیان و خودم بد نیست کمکم میکنید خاننده بشم راستش میخواستم تو مسابقه عصر جدید شرکت کنم اما به دلیل مشغله کاری نشد اگه کمکم کنید ایشالله فصل جدید شرکت میکنم

    1. سلام و درود به شما
     بسیار عالی است که اینقدر علامقند و مستعد هستید .
     می تونید یه تست صدا بدید و بعدش مشخص میشه که در چه مواردی نیاز به راهنمایی و آموزش دارید.

  1. سلام و درود بر شما
   برای آواز پاپ هم استاد خانم در آموزشگاه حضور دارن
   با تماس با شماره های آموزشگاه می تونید از روز و ساعات برگزاری کلاسشون مطلع بشید.

 5. سلام میشه شهریه آواز سنتی بگین
  من خودم هم تلفیقی می خونم هم سنتی
  وقتی دوره رو تموم کردیم چی میشه

  1. با سلام به شما
   هزینه کلاس ها رو می تونید با تماس با شماره های آموزشگاه بدونید
   ۸۸۷۱۵۳۴۰ و ۸۸۷۱۵۵۴۲
   در مورد اینکه بعدش هم چی میشه بستگی به برنامه شما برای خوندن داره
   اینکه بخایید توی این زمینه فعالیت کنید یا اینکه فقط برای سرگرمی باشه خیلی فرق داره
   در هر صورت در کلاس طرز صحیح خوندن و اصول موسیقی را یاد می گیرید

 6. سلام میخواستم بدونم که استادهاتون فقط صدا سازی یاد میدن قصد من برای مداحی هستش و فقط میخوام بدونم صدا درست میشه تو این کلاس ها

  1. سلام و درود بر شما
   باید بگم که در کلاس ها هم صدا سازی و هم موارد و تکنیک های خواندن کار میشه و فرقی نمی کنه که شما بخایید مداحی کنید یا … همین که بتونید درست و صحیح بخونید ، هر چیزی رو می تونید بخونید. البته شناخت ردیف و دستگاه ها هم حتما کمک زیادی بهتون میکنه که همگی در کلاس ها کار میشه

 7. با سلام، من بسیار صدای زیبایی دارم اما در شهری زندگی میکنم ک امکان رفتن به کلاس آواز ندارم، ولی خیلی دوست دارم حرفه ای کار کنم و هنرجو داشته باشم، لطفا راهنمایی بفرمایین

  1. با سلام خدمت شما بزرگوار
   علاوه بر صدای خوب لازم هست که دانش موسیقی هم داشته باشید که برای اون حتما باید کلاس برید یا اینکه در زمینه موسیقی مطالعه داشته باشید.
   اگر که به استاد دسترسی ندارید بهتره که با ارتباط با یک استاد خوب از راه دور اقدام به این کار بکنید.

  1. سلام و درود بر شما
   برای کلاس های سلفژ بودن یک کیبورد یا پیانو خیلی می تونه کار رو سریع تر پیش ببره.
   به همین خاطر اگر شرایطشو دارید حتما تهیه کنید.

 8. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم من که سازی بلد نیستم بنوازم ولی علاقمندم به آواز تو کدوم شاخه برم بهتره ? و از کجا شروع کنم

  1. سلام
   فرقی نداره که ساز بلد هستید یا نه.
   این به علاقه شما بستگی داره که چه سبکی رو کار کنید.با تحقیق در مورد شاخه ها و شنیدن قطعات ، بهتر می تونید تصمیم بگیرید.

 9. سلام میخواستم بدونم واس ماها که هم علاقمون مهمه هم اعتقادمون ممکنه این کلاس ها خوب نباشه ؟
  منظورم اینه که من نمیخوام خواننده شم صرفا ب خاطر علاقه خودم میخوام بیام و برای دل خودم
  و میخوام فضا کاملا خانومانه باشه امیدوارم القا کرده باشم منظورم رو
  پیشاپیش ممنونم از پاسخگویی تون

  1. سلام
   کلاس ها کاملا خصوصی و با اساتید مختلف خانم و آقا برگزار میشه تا هر هنرجویی راحت باشه.
   آموزش و یادگیری هیچ منافاتی با عقاید نداره فقط طرز ارائه اون میتونه فرق داشته باشه و وقتی فردی برای علاقه و دل خودش می خونه به نظر من زیباترین حالات موسیقی رو درک کرده.

 10. میشه یه کلاس گروهی اپرا تو تهران بهم معرفی کنید.من خودم آواز کلاسیک کار میکنم و تو یه گروه کر میخونم ولی نمیتونم کلاس های مربوط اپرا که بهش علاقمندمو پیدا کنم.

  1. کلاس های آواز شامل چند بخش اصلی و پایه ای هست که یکی از این بخش ها صدا سازیه
   صدا سازی نه فقط برای کلاس های آواز در کل برای کسایی که گویندگی یا دوبلوری می کنند یا توی کارای هنری مثل تئاتر هستند فوق العاده مهم و ضروریه
   که این مورد در کلاس های آواز تخصصا کار میشه

 11. سلام
  خسته نباشید
  من تقریبا همیشه واسه خودم میخونم و مخصوصا ترانه های مرحوم هایده رو خوب میخونم و کسانی که میشنوند همه خوششون میاد ولی خیلی دوست دارم به صورت اصولی یاد بگیرم
  سوالم این هست برای این سبک خواندن باید کلاس آواز کلاسیک شرکت کنم؟؟
  و اینکه من بعضا نفس کم میارم آیا با شرکت در کلاس بهتر میشه؟؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام و ممنون از شما
   این موردی که بیان کردید در سبک پاپ قرار می گیره و اگه کلاس های آموزش این سبک رو برید حتما بهتر می تونید بخونید.
   در مورد سوال دومتون هم باید بگم که آموزش صحیح نفس گیری یکی از اصول پایه ای در کلاس های آواز هست و اساتید با تکنیک های ساده ای که در کلاس آموزش میدن به راحتی این مشکلتون برطرف میشه

 12. سلام
  من ساکن مشهد هستم
  میخواستم بدونم شما شعبه ای هم در مشهد دارین؟؟یا در مشهد کسی رو سراغ دارین که کلاس اموزش خوانندگی داشته باشه؟؟
  اگه کسی رو میشناسین میشه ادرس و یاشماره ای ازشون بدین؟؟

  1. سلام
   شعبه دیگری نداریم و متاسفانه جای خاصی هم برای معرفی نمی شناسیم
   بهتره که با تحقیق بیشتر استاد مناسبتون را پیدا کنید
   با آرزوی موفقیت

 13. سلام درود بر شما، میخواستم‌ فرق بین کلاس آواز و سلفژ رو بدونم؟ هر کدوم چه تاثیری روی صدا داره؟ ممنون

  1. طبق اصول آکادمیک سلفژ پیش نیاز آواز می باشد زیرا آموزش خواندن اصوات و نت های موسیقی و صدا سازی می باشد
   در حالیکه در کلاس آواز اصول موسیقی و تکنیک های خواندن آموزش داده می شود.
   ولی معمولا برخی علاقه مندان بدون گذراندن سلفژ مستقیما وارد کلاس های آواز می شوند که این امر مسیر را شاید اندکی سخت تر نماید و لازم است که استاد تمرین های صداسازی را هم در درس ها بگنجاند

 14. سلام من ۱۹ سالمه و علاقه زیادی به آواز خوندن دارم ولی استعدادی ندارم میخواستم بدونم اگه به کلاس آواز برم بعد از گذروندن دوره ها و تمرین زیاد میتونم حرفه ای بخونم؟؟و اینکه برای شروع دیر نیست؟؟

  1. سلام
   در ابتدا باید بگم هیچکسی در این زمینه بی استعداد نیست و خواندن حس زیباییست که همه ما به نوعی از این نعمت برخورداریم
   بسیاری اوقات با آموزش های اولیه و ساده متوجه می شید که صداتون خیلی دلنشین و بهتر خواهد شد
   در ادامه با انجام تمرین های کلاسی و تسلط به اصول خواندن و تکنیک های آواز ، قطعا می تونید در این زمینه خیلی خوب پیش برید
   در این مسیر علاقه شماست که در میزان پیشرفتتون بیش از هر چیزی موثره

 15. سلام آقای زنگنه . روزتون بخیر . اطرافیانم میگن صدات خیلی خوبه . خودمم عاشق خوانندگی هستم . میخواستم اگر امکانش باشه ایمیل بدین تا چند ترانه که خوندم رو تقدیمتون کنم و شما نظرتون رو بگین که استعدادی دارم تا بیام کلاس و بهتر بشه صدام ؟ ممنونم از لطفتون . این ادرس ایمیل بنده هستش : urbanplanning@yahoo.com

 16. سلام خسته نباشید ، من صدام طبق گفته های اطرافیانم برای خوانندگی خوبه و میگن فقط نیاز به کلاس دارم که بهتر بشه ( البته منم ارزون اینه که خواننده بشم )و همچنین اعتماد به نفس هم دارم خواستم بپرسم که شما دقیقا کجای ارومیه هستید و شهریه چند میشه ؟

  1. سلام و ممنون از شما
   قطعا در کلاس بسیاری از نواقص کار بر طرف میشه و بهتر می تونید بخونید
   و اگه اعتماد به نفس و همچنین صدای خوبی هم دارید قطعا خیلی خوب می تونید پیشرفت کنید
   آموزشگاه ما در تهران هست می تونید برای پیدا کردن آموزشگاه مناسب در شهر خودتون بیشتر تحقیق کنید

 17. سلام جناب زنگنه
  من بیست سالمه و دانشجوی یه رشته سخت هستم توی دانشگاه تهران (یعنی نمیتونم تمام وقت روی موسیقی کار کنم) همیشه عاشق موسیقی بودم (چه خواندن و چه نواختن) اما هیچی ازش نمیدونم
  با این وجود تصمیم گرفتم از صفر شروع کنم تمام تلاشم رو بکنم اما نمیدونم با نهایتا روزی ۴ساعت تمرین میتونم هم ویولن هم آواز رو جلو ببرم یا باید یکیشو انتخاب کنم؟
  ضمن اینکه دلم میخواد یه روز روی صحنه با هنرمندهای بزرگ اجرا کنم یا حتی بتونم آهنگسازی کنم. به نظر شما بیست سالگی دیره برای ورود به دنیای موسیقی و رسیدن به این جایگاه؟ چون تا جایی که اطلاع دارم همه بزرگان این عرصه از کودکی شروع کردن..

  1. سلام و درود
   باید بگیم که یادگرفتن یک ساز و کار کردن موسیقی نه تنها زمان کارهای دیگرو نمی گیره بلکه ثابت شده که کار کردن موسیقی به درک دیگر موضوعات هم کمک می کنه.
   و در مورد سوال دیگه باید بگم که برای یادگیری نوازندگی شما با مدت کوتاهی تمرین و آموزش میتونید به تبحر در نوازندگی یک ساز برسید.
   البته کار کردن موسیقی از سنین پایینتر فوایدی داره که نمی شه منکر شد ولی اینطور نیست که همه موسیقی دانها از کودکی شروع کرده باشند خیلی ها هم از سنین بالاتر شروع به یادگیری کردن.
   مثل چایکوفسکی که فکر می کنم از حدود ۲۸ سالگی شروع کرده بوده.
   برای یادگیری همزمان ویولن و آواز هم هر چند میسر هست اما توصیه ما اینه که یکیشو تا یه حدی برسونید و بعد دومی رو شروع کنید اینطوری یادگیری اولی خیلی در پیشرفت دومی بهتون کمک می کنه.
   با آرزوی موفقیت

 18. سلام.خسته نباشین. ممنون از توضیحاتتون. راستش من به شدت به انگلیسی خوندن و گاها فرانسوی آواز خوندن علاقه دارم البته صدام هنگام فارسی خوندن بهتره فلذا میخواستم بدونم تدریس و تکنیک های آواز برای زبان های مختلف مثل انگلیسی هم ارائه میشه به هنرجوها؟ یا فقط تکنیک های فارسی خوندن کار میشه. و اینکه خانم ها هم امکان خوندن دارن دیگه؟ ممنونم

  1. سلام و دورد
   تکنیک های مختلف آواز در کلاس ها کار میشه به نسبت اینکه در کدوم سبک کلاس می گیرید این تکنیک ها هم متفاوته.
   در کلاس های سبک پاپ و سبک کلاسیک این تکنیک ها برای زبان های دیگه هم هست.
   و در مورد کلاس برای خانم ها هم کلاس های آواز مخصوص خانم ها در روزهای مختلف هفته برگزار میشه.

 19. سلام من ۱۶ سالمه خیلی خیلی هم صدای خوب و عالی دارم اما کلاس موسیقی در شهر ما نیست
  این کلاس مکانش کجاس و ایا در بهبهان که یکی از شهر های خوزستان هست ایا کلاس موسیقی دارد لطفا پاسخ دهید یا مکانش بگین

  1. سلام
   بسیار خوبه که علاقمند هستید و صدای خوبی دارید
   آموزشگاه ما در تهران هست
   با کمی تحقیق قطعا می تونید آموزشگاه یا کلاس مناسب در محدوده خودتون را پیدا کنید

 20. سلام و درود آقای زنگنه ببخشید من صدام خیلی خوبه و علاقه خوانندگی دارم فقط چند تا سوال داشتم اگه بتونین جوابمو بدین
  اول اینکه شما آموزشگاهتون کجای گرگان هست؟؟؟
  دوم هم این که اگه میخوام خواننده بشم باید کجا مراجعه کنه؟؟؟
  مرسی ممنونم

  1. سلام و درود
   آموزشگاه در تهران هست.
   خیلی خوبه که علاقمند هستید و صدای خوبی دارید ولی قبل از هر چیز باید اصول آواز و مقدمات کار رو یاد بگیرید و در ادامه با تمرین مستمر به هدفتون خواهید رسید.

 21. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم کلاس ها فقط به صورت مجزا برای اقایون و خانوم ها هست یا کلاس های مختلط هم دارین؟

  1. سلام
   کلیه کلاس های آموزشی به صورت تک نفره و خصوصی برگزار میشن
   فقط کلاس های گروه نوازی هست که مجزا نیست که در غالب گروه های کلاسیک ، پاپ یا ایرانی برای کنسرت های آموزشی آماده میشن

 22. سلام ودرود

  وقت بخیر من یک خانم ۴۰ ساله هستم اصلا صدای خوبی ندارم و تن صدای من گرفته و بم هست حتی تو ضیط یا صحبت کردن هم صدای خودمو رودوست ندارم وهمین باعث شده اعتماد به نفسم هم پایین باشه میخواستم بدونم اگر درکلاسهای آواز یا سلفز شرکت کنم میتونه تغییری در تن صدام ایجاد کنه . ممنونم

  1. سلام و درود
   تمرین های صدا سازی می تونه بسیار کمک بکنه حتی بسیاری اوقات در مراحل اولیه که تمرین های نفس گیری صحیح در کلاس ها هست تغییرات قابل توجهی ایجاد میشه.

 23. با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما ببخشید من یه سوال داشتم میخواستم بدونم آیا شما اتباع رو هم می پذیرید یا نه من بیش از حد به خوانندگی علاقه دارم البته من صدای خوبی ندارم

 24. سلام من علیرضا هستم از شهر مشهد ۳۷ سالمه واز بچه گی عاشق خوانندگی هستم و بیشتر وقتها این خلاقیت رو دارم که از هر چیزی که فکرشو کنی میتونم شعر بگم عاشق صداهای خاصم دوست دارم باصدای خودم بخونم آیا استادی هست که بتونه صدامو بسازه تا منم به ارزوم برسم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام و دورد بر شما
   بسیار عالی است که چنین استعدادی هم دارید قطعا اساتید زیادی هستند که می تونن به شما کمک کنن.
   اگر در اطراف خودتون دنبال استاد هستید بایستی تحقیق بیشتری بکنید چرا که اساتید در شهر های مختلف بسیار هستند.
   قطعا زیر نظر استاد و با تمرین کافی به آرزوتون خواهید رسید.

 25. با سلام
  من ۲۱ ساله هستم فوق العاده عاشق خوانندگی ولی
  به دلیل لکلت زبان متاسفانه نمیتونم کار کنم خیلی از راه ها رو امتحان کردم ولی نشد
  حتی حاضرم به خاطر خواننده شدن زندگیم هم بده

  آیا شما میتونید کمکم کنید

  از لحاظ مالی هیچ مشکلی هم ندارم

  1. سلام و درود
   بسیار دیده شده افرادی که لکنت به شکل های مختلف دارند در هنگام آواز خوندن مشکلی ندارند و در بسیاری موارد تمرین های آواز به بهبودی لکنت در شرایط معمولی هم کمک می کنه از این جهت تمرین های خاص کلاس آواز رو توصیه می کنیم و با کمک یک استاد خوب قطعا می تونید بسیاری موارد در آواز رو بهتر کنید.

 26. سلام.من میخوام ی کلاس صداسازی تخصصی و با متد های مدرن پیدا کنم.من مشهد هستم اگر اطلاعی دارید لطفا ب من معرفی کنید

 27. سلام من عاشق خوانندگی ام اهنگ های پاپ رو خیلی دوست دارم من صدای خیلی خوبی ندارم ولی همون طور که گفتم عاشق خوانندگی ام و میخواهم یک خواننده خوب بشم شما میتونید به من کمک کنید اگر این کار را بکنید من به ارزوم میرسم ممنون

  1. سلام
   در سبک پاپ اساتید مختلفی هستن که می تونن بسیار به شما کمک کنن قبل از هر چیز تست آواز باید داشته باشید که می تونید با هماهنگی با شماره های آموزشگاه این وقت رو بگیرید.

 28. مى شه لطفاً یکمى زودتر جواب سوال من رو بدین اخه من مى خواببینم اگه تو اموزشگاه شما اون کلاس باشه بیام ثبت نام کنم

 29. سلام من مهدی هستم
  من اعتماد به نفسم فوق العلده بالاست 😁حتی با این صدا داغون و بغ بغوم توی سر کار توی خونه توی جمع دوستان همیشه اواز میخونم ولی بعد از چند دقیقه بچه ها میگن نظرت چیه اواز نخونی 😁به هر صورت همیشه همه بهم میگن نخون صدات بدرد نمیخوره حتی کلاس گیتارمم دیگه ادامه ندادم جون همه انتظار داشتن گیتار که بزنی باهاش بخونی 🙈خلاصه از این صدای داغونم هرچی بگم کم گفتم ولی از این اعتماد به سقفم و پروییم هرچی بگم باز کم گفتم 😁خلاصه مهندس میخواستم بگم اموزش غیر حضوری نداری !؟

  1. سلام و درود
   بسیار خوبه که اینقدر علاقمند هستید قطعا با تلاش و پیگیری به نتیجه خواهید رسید.
   کلاس ها فقط در آموزشگاه برگزار میشه

  1. سلام
   به دلیل اینکه قیمت ها همیشه ثابت نیست بهتره که برای اطلاع دقیق از قیمت و دیگر شرایط کلاس ها با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.
   ۸۸۷۱۵۵۴۲
   ۸۸۷۱۵۳۴۰

 30. سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ببخشید که مزاحم اوقات شما شدم اگر میشه در باره آواز پاپ و آدرس آموزشگاه معلومات بدهید

 31. سلام ببخشید در کلاس های پاپ خواندن به انگلیسی هم کار می‌شود یا فقط به زبان فارسی می خوانند؟
  ممنون میشوم جواب بدید

 32. من در مازندران زنذگی میکنم در قسمت چالوس من خیلی دوست دارم در این کلاس ها شرکت کنم ای کاش یک شعبه در مازندارن هم داشتید 🤧

  1. سلام متاسفانه شعبه دیگه ای نداریم ولی می تونید از کلاس های آواز آنلاین استفاده کنید که بسیار مناسب هست

  1. سلام و درود
   بله در تهران هستیم ولی آموزش آنلاین برای سازهای مختلف هم داریم که اگر در شهرستان یا در خارج کشور باشید امکان استفاده از اونا رو دارید

 33. سلام وقت بخیر من کرمانشاهم صدام بنظرم بد نیست استاد اواز سنتی تست صدا هم میگیرن واینکه یکجا باید پول روپرداخت کرد؟؟

  1. سلام بله قبل از هر چیز تست صدا گرفته میشه
   برای اطلاع از نحوه ثبت نام با تماس می تونید شرایط رو دریافت کنید

 34. سلام خسته نباشید میخواستم ببینم سبک ارند بی هم کار میکنید درسته؟
  بعد من حس میکنم حنجره خیلی خوب و توانایی دارم ینی اینو همه میگن اما دانش موسیقی ندارم ولی مطمعنم اگر کار کنم خیلی خوب میشه همه چی سوالم اینه این کلاس ها الآنم تو این دوره کرونا برگزار میشن ی شماره تماس بهم بدین ممنون میشم

  1. سلام و درود
   کلاس ها کاملا خصوصی و تک نفره و با رعایت تمامی موارد بهداشتی برگزار میشه
   برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۷۱۵۵۴۲
   ۰۲۱۸۸۷۱۵۳۴۰

 35. سلام به شما من عاشق خوانندگیم از اون موقعی ک خودم و میشناسم همش تو خونه برای خودم اهنگ میخونم و ۱۴ ساله هستم واقعا علاقه دارم من در دزفول زندگی میکنم و اینجا برای دخترا دنبال کلاس خوانندگی میگردم اما فکر میکنم که اگر هم پیدا کنم خیلی خوب اموزش نمیدن میخواستم بپرسم اموزش انلاین هم دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس و مشاوره رایگان