مدت زمان یادگیری هنگ درام / آموزشگاه موسیقی منظومه

ساز هنگ

در مورد هنگ درام و دروه های آموزشی آن در آموزشگاه موسیقی منظومه در این پست قصد داریم اندکی بیشتر صحبت کنیم همچنین در مورد کلاس آموزش هنگ درام و سبک و سیاق آموزش آن توضیحاتی خواهیم داشت و این که مدت زمان یادگیری هنگ درام چقدر است که می توانید در ادامه توضیحات را مشاهده نمایید در ضمن می توانید اگر سوالی یا اطلاعاتی در این زمینه داشتید در ادامه همین مطلب عنوان نمایید.

هنگ دارم

هنگ درام از ساز های کوبه و جزء سازهای پر طرفداری است که در مورد آن قبلا مفصلا صحبت کردیم و اطلاعات بیشتر را می توانید در بخش هنگ درام چیست ببینید . اموزش این ساز زیبا کار خیلی سختی نیست و در کلاس های ویژه هنگ درام در اموزشگاه منظومه می توانید به گذراندن دوره آموزشی آن به راحتی از پس نوازندگی این ساز زیبا بر بیایید و از نواختن ان لذت ببرید.

کلاس آموزش هنگ درام

کلاس هنگ درام یکی از کلاس های ویژه ای است که در آموزشگاه منظومه در روزهای مختلف هفته زیر نظر اساتید دانش آموخته در سطوح مختلف پیش می رود کلاس هنگ درام در سه سطح مبتدی متوسط و پیشرفته و با طرح درس های خاصی در هر بخش وجود دارد که هنرجویان می توانند در هر بخش از هم نوازی و شرکت در گروه های نوازندگی آموزشگاه شرکت نموده و در کنسرت های مختلف نیز حضور یابند.

مدت زمان یادگیری هنگ درام

هنگ درام در کل ساز خیلی دشواری نیست و در کلاس های ویژه آموزشی این ساز آموزش آن در دوره هایی کوتاه پیش می رود به ترتیبی که در بخش ابتدایی این ساز با گذراندن فقط یکی دو ترم اموزشی می توانید این بخش را بگذرانید و در بخش متوسطه نیز به گذراندن دو تا سه ترم در نوازندگی به سطح معقولی برسید در این مرحله از طرف آموزشگاه معرفی می شوید به گروه ها و ارکستر آموزشگاه که می توانید در اجرا ها و کنسرت ها نیز شرکت نمایید.

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید