آغاز دوره های جدید ارکستر آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی منظومه این بار دوره های جدید ارکستر آموزشی خود را حرفه ای تر از دوره های قبل و در کلیه ساز ها آغاز نموده است جهت عضویت یا تست برای گروه می توانید همه روزه بین ساعات 10:30 الی 21 با شماره های آموزشگاه در تماس باشید و از شرایط عضویت یا تست برای گروه ارکستر آگاه شوید در ادامه برخی فعالیت های ارکستر منظومه را با هم مرور می کنیم.

عکس از کنسرت هنرجویان در ارکستر منظومه

آغاز دوره های جدید ارکستر

ارکستر منظومه سال ها است که تشکیل گردیده است شاکله اصلی این ارکستر را هنرجویانی تشکیل می دهند که در آموزشگاه منظومه از صفر آموزش موسیقی را آغاز نموده اند و با احراز شرایط در گروه قرار گرفته اند ، شرکت و عضویت در گروه مخصوصا برای هنرجویان آموزشگاه بسیار ساده است چرا که به محض اینکه توانایی شرکت در این گروه را داشته باشند اساتید آموزشگاه آن ها را برای عضویت در گروه معرفی می کنند از سویی آموزش هایی که در گروه می بینند ادامه آموزش هایی است که در کلاس های خصوصی دریافت نموده اند و از این لحاظ کار بسیار ساده ای پیش رو خواهند داشت از سویی برای هنرجویان و نوازندگانی که از ببیرون وارد ارکستر می شوند نیز با یک تست ساده و اطمینان از اینکه در سطح گروه هستند می توانند به راحتی وارد ارکستر شوند و اما هنرجویانی که در سطح گروه نباشند می توانند با شرکت در دوره های کوتاه و ویژه ، آمادگی برای شرکت در ارکستر منظومه را بیابند.

عکس از کنسرت هنرجویان در ارکستر منظومه

فعالیت های ارکستر منظومه


1- آموزش اصول و تئوری موسیقی
2- آموزش اصول اولیه گروه نوازی
3- آموزش کامل تر ریتم و مبانی ریتم شناسی
4- نوازندگی در سطوح حرفه ای تر
5- تمرین های مستمر در گروه
6-درک بهتر کارهای عملی در گروه
7-تنظیم تمرین کارهای مختلف
8- اجرا و کنسرت های مختلف

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید