آکورد آهنگ ساده گیتار

برای علاقمندان به گیتار و برای آن دسته دوستانی که می خواهند چند آکورد آهنگ ساده گیتار را داشته باشند و روی ساز خود اجرا نمایند امروز در وب سایت آموزشگاه موسیقی منظومه می خواهیم تعدای آهنگ معرفی کنیم که در ادامه نیز می توانند با کلیک روی نام هر آهنگ ، متن شعر و آکورد آن را نیز در اختیار داشته باشند در این بخش آهنگ های ساده ای انتخاب کرده ایم تا حتی نوازندگانی که تازه آموزش و یادگیری گیتار را آغاز کرده اند هم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و از پس نوازندگی هر کدام از آهنگ ها به راحتی بر بیایند.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه

آکورد آهنگ ساده گیتار

در ادامه می توانید این آکورد ها را مشاهده نمایید فقط قبل از انتخاب و اجرای هر آکورد و یا قطعه توصیه می کنیم که با استاد خود مشورت کنید تا پیش نیاز های نوازندگی هر آهنگ را که شامل ریتم مشخص اجرای آن و یا آکورد های هر آهنگ است به شما بیاموزد و سعی کنید که پس از انتخاب هر آهنگ نیز با تمرین و تکرار روی هر آکورد و تعویض به موقه آکورد ها ، روی هر یک تسلط پیدا نموده و با تمرین کافی ریتم ها به سراغ آهنگ های مختلف بروید و قبل از اینکه بخواهید شعر را روی آن اجرا کنید ، روی بخش های مختلف و آکورد های آن مسلط شوید. تا خروجی کار هم زیبا و دلنشین و هم برای اجرا و نوازندگی شما مفید باشد در زیر توجه شما را به چند تا از این آهنگ ها جلب می کنیم امیدواریم که از اجرای هر کدام از آن ها لذت ببرید.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه

آکورد آهنگ جمعه
آکورد آهنگ بهار دلنشین

آکورد آهنگ بردی از یادم
آکورد آهنگ گل ارکیده
آکورد آهنگ اگه یه روز بری سفر
آکورد آهنگ شور عاشقانه

آکورد آهنگ دل دیوانه
آکورد آهنگ شکار آهو

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید