آکورد آهنگ با ریتم 4/4 آموزشگاه موسیقی منظومه

به دنبال در خواست عده ای از دوستان و هنرجویان در آموزشگاه موسیقی منظومه در صدد بر آمدیم تا تعدادی آکورد آهنگ با ریتم 4/4 برای شما عزیزان قرار دهیم که می توانید با کلیک روی نام هر کدام البته شعر آهنگ و آکورد هر آهنگ را نیز داشته باشید و دریافت نمایید ، همه این آهنگ ها با این ریتم یعنی ریتم 4/4 نواخته می شود و می توانید با اجرای درست این ریتم همه این آهنگ ها را بنوازید و از آن لذت ببرید.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه منظومه

آکورد ریتم 4/4

یکی از ریتم های معمول در نوازندگی گیتار است که البته به شکل های مختلف می تواند اجرا شود در شکل ساده آن 4 ضرب به صورت رفت و بر گشت ( که می شود 8 چنگ ) خواهیم داشت که به صورت رفت و برگشت ضربات روی سیم های گیتار اجرا می شود که البته در شکل معمول و ساده آن می توان سومین ضرب رفت آن به صورتی متفاوت و یا با گرفتن طنین سیم ها با انگشتان اجرا کرد.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه

آکورد آهنگ با ریتم 4/4

در ادامه چند آهنگ که با این ریتم نواخته می شود برای شما عزیزان داریم که می توانید روی نام هر کدام که دوست دارید کلیک نموده و شعر و آکورد آن را نیز در اختیار داشته باشید در انتخاب هر کدام از این آهنگ ها سعی شده تا آکورد های ساده تر در نظر گرفته شود تا اجرای آن خیلی دشوار نباشد اما اگر آکوردی را بلد نیستید از استاد خود راهنمایی بگیرید و حتما با تکرار و تمرین سعی کنید که آن را درست اجرا کنید و در گرفتن و اجرای درست ان به تسلط برسید تا بتوانید بهتر و زیبا تر آهنگ را اجرا نمایید.

آکورد آهنگ اگه یه روز بری سفر
آکورد آهنگ دل دیوانه
آکورد آهنگ گل ارکیده
آکورد آهنگ سیمین بری

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید