آکورد آهنگهای ایرانی آموزشگاه موسیقی منظومه

در این جلسه آکورد آهنگهای ایرانی را خواهیم داشت که گلچینی از بهترین و خاطره انگیز ترین آهنگ های معروف ایرانی می باشد که طبق در خواست بیشتر شما عزیزان در آموزشگاه موسیقی منظومه فراهم گردیده است در ادامه می توانید این آکورد ها را به همراه متن شعر و ترانه های آن ها داشته باشید و دریافت نمایید تا بتوانید روی ساز خود به زیبایی اجرا نموده و از آن ها لذت ببرید در ضمن می توانید دیگر آهنگ ها و آکورد های آن ها را در بخش دانلود نت موسیقی ببینید و انتخاب نمایید.

عکس از کنسرت هنرجوان آموزشگاه منظومه

آکورد آهنگهای ایرانی

در آکورد و آهنگ هایی که در زیر مشاهده می نمایید سعی بر آن داشته ایم تا به گونه ای آکورد ها انتخاب شوند که نواختن آن ها خیلی سخت و پیچیده نباشد پس اگر دیدید در برخی جاها متفاوت است به این دلیل می باشد در ضمن بهتر است که سعی نمایید در انتخاب و نواختن هر یک از آن ها با استاد خود مشورت نمایید و انجام و نواختن هر یک را اگر ممکن است زیر نظر استاد خود پیش ببرید تا از انجام صحیح هر کدام از آهنگ ها مطمئن شوید در زیر می توانید آکورد آهنگهای ایرانی ببینید و دریافت نمایید.
آکورد آهنگ بوی عیدی
آکورد آهنگ گل ارکیده
آکورد آهنگ اگه یه روز بری سفر
آکورد آهنگ شور عاشقانه
آکورد آهنگ دل دیوانه
آکورد آهنگ ساری گلین
آکورد آهنگ جمعه

نکات مهم در نواختن آکورد ها

در نواختن آکورد ها و آهنگ های مختلف بایستی دقت کنید که اولا آهنگ هایی را که در سطح نوازندگی شما است انتخاب کنید چرا که آهنگ های سخت تر و جلو تر از سطح ممکن است به نوازندگی شما آسیب بزند و در ثانی بایستی آکورد هایی را که می شناسید بتوانید به درستی و با تسلط اجرا نمایید و این مستلزم این است که به اندازه کافی روی آکورد ها و تعویض سریع آن ها تسلط پیدا کنید همچنین نواختن ریتم نیز بایستی با تمرین به حد مطلوب برسد.

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید