آموزشگاه موسیقی شرق تهران

در ادامه لیستی خواهیم داشت شامل بهترین های آموزشگاه موسیقی شرق تهران که بر اساس نظرات و پیشنهادات هنرجویان فراهم گردیده است تا برای کسانی که می خواهند تازه آموزش موسیقی را آغاز نمایند راهنمای خوبی باشد در ضمن شما عزیزان نیز می توانید اگر آموزشگاه خوب و مناسبی را که می شناسید و یا خود تجربه کرده اید ذیل همین مطلب معرفی نمایید تا در لیست قرار بگیرد.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه

آموزشگاه موسیقی شرق تهران

لیستی که در زیر فراهم گردیده است شامل آموزشگاه های موسیقی منطقه شرق تهران می باشد و همگی بر اساس نظرات و معرفی هنرجویان در لیست قرار گرفته است لذا تاکید می کنیم قبل از هر گونه ثبت نام با مراجعه حضوری اطمینان حاصل نمایید و در صورت لزوم با اساتید و مشاورین اموزشگاه در تماس باشید.

آموزشگاه موسیقی آوای باران
آموزشگاه موسیقی آوای تکین
آموزشگاه موسیقی باغ نغمه ها
آموزشگاه موسیقی نی ریز
آموزشگاه موسیقی ندای چنگ
آموزشگاه موسیقی آزاده
آموزشگاه موسیقی اندیشه خلاق
آموزشگاه موسیقی راد
آموزشگاه موسیقی همایون
آموزشگاه موسیقی سایبان هنر

آموزشگاه های موسیقی که در شرق هستند را مشاهده نمودید خوشحال می شویم اگر در کامل تر کردن این لیست به ما کمک کنید و یا اگر در هر کدام از آموزشگاه های موسیقی فوق تجربه آموزش داشته اید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید