نت آهنگ خونه مادر بزرگه

تخصصی ترین مرکز آموزش پیانو غرب تهران

بنا به درخواست عده اي از دوستان و همراهان عزيز سايت آموزشگاه موسيقي منظومه مبني بر دريافت نت ساده برخي قطعات از جمله نت آهنگ خونه مادر بزرگه ،  در اين پست قصد داريم نت اين قطعه را قرار دهيم رو قرار دهيم  كه در سطح ساده نوشته شده تا همگان با هر سطحي بتوانند آن را بنوازند.

(عكس از كنسرت هنرجويان آموزشگاه موسيقي منظومه )

نت آهنگ خونه مادر بزرگه

در اينجا مي توانيد نت آهنگ خونه مادر بزرگه را دريافت نماييد كه در سطح ساده تنظيم شده است در ضمن اين نت را مي توانيد با اكثر سازها بنوازيد فقط براي اجراي آن بايستي حداقل موارد اوليه را در موسيقي فرا گرفته باشيد از جمله نت ها ، جاي آن ها روي سازتان ، شناخت زمان نت ها و همچنين طريقه اجرا روي ساز.

نت خونه مادر بزرگه

نكاتي براي اجراي بهتر قطعات

– براي اجراي بهتر قطعات اين چنيني بايستي قبل از هر چيز بدانيد كه آموزش موسيقي و اجراي قطعات مختلف روي ساز روندي است كه بايستي مرحله به مرحله پيش رود پس براي اجراي نت ها يا آهنگ هايي كه دوست داريد بنوازيد هيچگاه عجله نكنيد و هميشه با ياد داشته باشيد كه اجراي درست هر قطعه اي مستلزم يك سري پيش نياز هايي است كه بايد طي كرده باشيد.

( عكس از كنسرت هنرجويان آموزشگاه موسيقي منظومه )

– براي انتخاب نت ها حتما با استاد خود مشورت نماييد تا نت هايي كه بر ميگزينيد در سطح نوازندگي خوتان باشد تا برايتان مشكل نباشد و از سويي زيبايي و حس قطعات حفظ شود در ضمن استاد مي توانذ نكات آموزشي يا نوازنگي هر قطعه را بهتر به شما توضيح دهد.

– سعي كنيد قطعات را در كنار درس هاي كلاس موسيقيتان بنوازيد چرا كه نواختن صرف قطعات مي تواند براي آينده نوازندگي شما مضر باشد به همين خاطر است كه اولويت تمرين روي سازتان را بگزاريد براي درس هاي كلاس و وقت اضافه را با مشورت استاد به نواختن قطعات ساده بپردازيد.

اميدواريم نت آهنگ خونه مادر بزرگه برايتان مفيد بوده باشد در ضمن مي توانيد در بخش دانلود نت موسيقي ، نت ديگر قطعات را نيز دانلود نماييد.

5/5
2 دیدگاه
 1. لطفا فایل صوتی نت را بگذارید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید