3 روش برای افزایش سرعت یادگیری گیتار

افزایش سرعت یادگیری گیتار برای بسیاری از افراد مهم بوده و افراد به دنبال راهکار هایی هستند تا بتوانند به یک نوازنده حرفه ای تبدیل شوند. مهم ترین مواردی که برای تبدیل شدن به یک نوازنده حرفه ای باید مد نظر قرار دهید، این است که سرعت دست را در نواختن بالا برده و از همه مهم تر، روش های افزایش سرعت یادگیری گیتار را بدانید. اگر شما هم میخواهید راهکار های یادگیری سریع تر گیتار را دانسته و آن ها را به کار ببندید، با این مقاله همراه باشید.

( عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه منظومه )

ترفند افزایش سرعت دست در نواختن گیتار

برای افزایش سرعت در نواختن گیتار، باید با ترفند ها و نکات مربوط آشنا باشید. آموزشگاه منظومه، در این زمینه اطلاعات لازم را به شما داده و شما را برای پیشرفت در این مسیر آماده می کند. اکثر افراد تمایل دارند تا شبیه به نوازنده هایی که الگوی آن ها هستند، شوند و به همین منظور، افزایش سرعت دست در نواختن گیتار مسئله ی مهمی می باشد. بالا بردن سرعت دست در نواختن گیتار، نیاز به صبر و تلاش فراوان دارد. بدون تلاش، نمی توان به چنین تبحری دست پیدا کرد.

یکی از موارد مهمی که باید قبل از تمرین برای افزایش سرعت دست در نواختن گیتار در نظر داشته باشید، این است که حرکات کششی را برای انگشتان دست انجام دهید. همانطور که هنگام تمرین و ورزش گرم کردن بدن بسیار مهم است، برای نواختن گیتار نیز باید به گرم کردن انگشتان دست توجه داشته باشید. حرکات کششی، موجب گرم شدن عضلات و مفاصل دست شده و می تواند در تمرین بلند مدت تاثیرگذار باشد. با گرم کردن انگشتان، می توانید مدت بیشتری تمرین کرده و دست شما در نواختن گیتار سریعتر به سرعت لازم دست پیدا می کند.

هر چه دستان و انگشتان شما آمادگی بیشتری برای نوازندگی داشته باشند، سرعت دست در نواختن گیتار بیشتر می شود. در ادامه، با تمرین می توان سرعت دست را در نوازندگی بالا برد. علاوه بر این موضوع، در نظر گرفتن نکات مهم قبل از تمرین گیتار می تواند بسیار مهم باشد. در ادامه، این نکات را عنوان می کنیم:

 1. راحت بودن
 2. تمرین منظم
 3. تمرین تند نوازی
 4. توجه به هارمونی دست های فرت کننده و پیک کننده
 5. و…

روش های افزایش سرعت یادگیری گیتار

گیتار، یکی از ساز های موسیقی بوده و علاقمندان آن تمایل دارند سریع تر این ساز را آموزش دیده و به یک نوازنده ی حرفه ای در این زمینه تبدیل شوند. سایت آموزشگاه منظومه با بررسی راهکار های مختلف، توانسته روش های افزایش سرعت یادگیری گیتار را شناسایی کند. با کمک روش های افزایش سرعت یادگیری گیتار، می توانید در این زمینه پیشرفت زیادی داشته باشید. تعداد ساعات تمرین، می تواند در افزایش سرعت یادگیری گیتار بسیار مهم باشد. در ادامه، روش های افزایش سرعت یادگیری گیتار را نام می بریم:

 • مدیتیشن یا مراقبه
 • لذت بردن از دوپامین بالا
 • یادگیری باید سرگرم کننده باشد.
 • استفاده از چندین منبع رسانه
 • آزمودن خود
 • و …

آموزش سریع گیتار

در آموزشگاه منظومه، اساتید برجسته و توانمند به شما کمک می کنند تا هر چه سریعتر گیتار را آموزش بینید. کمک گرفتن از متخصصین و مدرسین با تجربه، می تواند بر افزایش سرعت یادگیری گیتار موثر باشد. آموزشگاه منظومه با کلاسهایی که برگزار می کند، می تواند شما را برای حرفه ای شدن در نوازندگی آماده کرده و انتخاب مناسبی برای پیشرفت شما در این مسیر باشد. این آموزشگاه با بهره گیری از روش های مختلف، می تواند به شما کمک کند تا سریع تر به هدف خود برسید.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *