آموزش مجازی پیانو

آموزش پیانو مجازی

کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی منظومه آموزش پیانو را از صفر تا صد به صورت کاملا آکادمیک در برنامه دارد در این کلاس ها ما سعی کرده ایم تا تمامی پیش نیاز های لازم برای یک نوازنده حرفه ای شدن را بگنجانیم از سویی برای همگان دسترسی به آموزش اصولی و حرفه ای میسر نیست از این رو آموزشگاه موسیقی منظومه در کلاس های پیانو علاوه بر کلاس های حضوری همچنین آموزش مجازی پیانو را به صورت کاملا حرفه ای برگزار می نماید از تفاوت های مهم این کلاس ها با کلاس های معمول در این است که ما با مرتفع کردن محدودیت ها کلاسی را طراحی کرده ایم که بازدهی کاملا معادل کلاس های حضوری دارد اگر شما هم به پیانو علاقمند هستید در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش آکادمیک پیانو و تفاوت آن با آموزش آهنگ زدن روی پیانو

پیانو یکی از محبوب ترین ساز ها در دنیا است.

از سویی یکی از کامل ترن ساز هم محصوب می شود.

اهمیت آموزش این ساز تا آنجایی است که در اکثر دانشگاه های موسیقی این ساز به عنوان یک ساز پایه و عمومی کار می شود.

همین امر اهمیت آموزش اصولی این ساز را بیشتر می کند.

وقتی از آموزش اصولی پیانو صحبت می کنیم ( چه حضوری و چه آموزش مجازی پیانو ) منظورمان آموزش چند آهنگ و اجرای آن روی ساز نیست.

گاهی اوقات والدین و یا برخی فکر می کنند که اگر فرد بتواند یکی سری آهنگ ها را روی پیانو اجرا کند نوازنده پیانو است و اگر هم بعد از مدتی نتواند آهنگ روی ساز اجرا کند گمان می گنند که استعداد ندارد و یا آموزش ها درست نبوده است باید یادآور شویم که آموزش اصولی و آکادمیک پیانو اصلا ربطی به نوازندگی آهنگ های ساده یا حتی حرفه ای ندارد بلکه آموزش اصولی و صحیح پیانو شامل یک سری اصولی است که بعد از مدت ها تمرین و آموزش آکادمیک به وجود می آید.

در مورد این موضوع شاید ذکر این ضرب المثل معروف بسیار صادق باشد که به شخص چند ماهی بدهیم و یا به او ماهیگیری یاد بدهیم.

وقتی که کلاس به سمتی می رود که نوازندگی آهنگ و یا قطعات ملاک می شود این گونه همیشه هنرجو محتاج کلاس های پیانو می ماند ولی اگر به او نوزاندگی اصولی و آکادمیک پیانو را بیاموزیم پس از اتمام دوره دیگر قادر خواهد بود هر آن چیزی را که می خواهد روی ساز بنوازد.

کلاس پیانو

در کلاس پیانو که آموزشگاه منظومه برگزار می کند آموزش ها کاملا به صورت آکادمیک و بر اساس متدهای جهانی آموزش پیانو است.

در اینجا به جای کار روی آهنک نوازی ساده ما سعی کرده ایم تا پیانو را به شکل اصولی و آکادمیک آموزش دهیم.

در این کلاس ها به عنوان تخصصی ترین کلاس پیانو غرب تهران که کاملا به صورت خصوصی برگزار می گردد هم آموزش حضوری و هم آموزش مجازی پیانو را در برنامه داریم.

کلاس پیانو شامل مجموعه ای از فعالیت هایی است که شما را به نوزاندگی حرفه ای این ساز می رساند از طرز انگشت گذاری روی پیانو و طرز نشستن روی ساز گرفته تا حرفه ای ترین تکنیک های پیانو نوازی همه در یک پکیج آماده شده تا شما بدون نیاز به هیچ دوره اضافه ای تنها با شرکت در کلاس پیانو بتوانید به هدفتان برسید.

برای نتیجه گیزی بهتر در هر رده سنی اساتید مجرایی برای آموزش پیانو در نظر گرفته شده اند که هر کدام در کار به سن خاصی تخصص دارند و همگی اساتید تحصیل کرده موسیقی و دارای کارت صلاحیت تدریس از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند.

آموزش مجازی پیانو

برای آن دسته از علاقندانی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند ما کلاسی را تحت عنوان آموزش مجازی یا آموزش آنلاین پیانو طراحی کرده ایم که به لحاظ بازدهی کاملا مشابه کلاس های حضوری می باشد.

دوره آموزش مجازی موسیقی برای کلیه سازها در آموزشگاه منظومه وجود دارد.

این دوره مناسب کسانی است که به اساتید حرفه ای آموزش پیانو دسترسی ندارند و یا در خارج از کشور هسنتد که معملمین فارسی زبان ندراند.

همچنین برای علاقمندانی که نگرانی هایی از بابت کلاس های حضوری به لحاظ ویروس کرونا و … دارند این کلاس ها در دسترس است.

در کلاس آموزش مجازی پیانو هم کلاس ها تک نفره برگزار می گردد و هم ارتباط مستقیم هنرجو با استاد را داریم.

از سویی تایم ها و روزهای کلاس برای هنرجویان به گونه ایت که می توانند با هماهنگی تایم های مختلفی از روز را به کلاس اختصاص دهند.

سایر محدودیت هایی هم که در کلاس های معمول آنلاین پیانو و … وجود دارد در این کلاس ها مرتفع کرده ایم به گونه ای که همه موارد قابل هماهنگی و کنترل باشد.

اساتیدی هم که برای این بخش از آموزش مجازی پیانو در نظر گرفته ایم همگی اساتید مجرب و داردای تاییده وزارت ارشاد هستند.

تفاوت های مهم کلاس ها مجازی پیانو در آموزشگاه موسیقی منظومه

 • آموزش آکادمیک ساز پیانو
 • آموزش پیانو از صفر تا صد
 • آموزش از طریق نرم افزار های معمول و در دسترس همگان
 • آموزش کودکان و بزرگسالان توسط اساتید مخصوص هر سن
 • آموزش خصوصی و تک نفره
 • ارتباط مستقیم هر جلسه با استاد
 • مشاروه برای نحوه آموزش و کلاس ها به صورت رایگان
 • مشاوره خرید ساز
 • دوره های تخصصی تکنیک نوازی
 • آموزش پیانو کلاسیک و ایرانی
 • ساعات و روزهای مختلف هفته قابل هماهنگی
 • بهره گیری از متدهای آموزش روز دنیا
 • آموزش به صورت حضوری و آموزش مجازی پیانو
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *