شرایط ویژه ثبت نام آموزشگاه منظومه در اسفند ماه

کلاس ویولن

آموزشگاه منظومه تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در یوسف آباد هر ترم اقدام به برگزاری دوره هایی ویژه می نماید در این بخش برخی کلاس هایی را که شامل این شرایط ویژه می باشند در ادامه معرفی می کنیم در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویژه ثبت نام آموزشگاه منظومه در هر ترم می توانید با شماره های آموزشگاه در تماس باشید یا اگر ساز انتخابی شما در این بخش نبود می توانید با تماس از شرایط کلاس مورد نظرتان مطلع شوید چرا که در دوره ما کلاس های ویژه ای را در کنار کلاس های عمومی برای علاقمندان در نظر می گیریم.

شرایط ویژه ثبت نام آموزشگاه منظومه

اگر با کلاس های ما در آموزشگاه منظومه آشنایی داشته باشید می دانید که در دوره ما کلاس های خاصی را در کنار دوره های عمومی و به طور ویژه برگزار می کنیم این کلاس ها برای علاقمندانی که شرایط ویژه ای دارند بسیار مناسب می باشد از جمله این شرایط برگزاری کلاس ها برای علاقمندانی است که به هر دلیل می خواهند دوره های فشرده آموزش موسیقی را داشته باشند در کلاس های معمول موسیقی همیشه کلاس ها در هفته یک جلسه برگزار می شود اما ما در دوره های ویژه می توانید بنا به در خواست خود و البته تایید استاد ، تهداد جلسات بیشتری در هفته داشته باشید و در کنار آن برنامه آموزشی فشرده تری هم دارید.

مورد بعدی برای از این دوره های ویژ] مختص کسانی است که بنا به شرایط شغلی یا … نمی توانند روز و یا ساعت مشخصی در کلاس ها حاضر شوند ما برای این عزیزان نیز کلاس های را در نظر گرفته ایم که با تایم گردشی و آزادی که در نظر گرفته شده بتوانند در تایم ها و یا روزهای مختلف در هفته از کلاس ها استفاده نمایند.

کلاس های ویژه این دوره

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید