کلاس آموزش سازدهنی

آموزش آنلاین هارمونیکا

از کلاس های تخصصی آموزشگاه موسیقی منظومه کلاس سازدهنی است در اینجا ما آموزش کلیه سبک های نوازندگی را در کلاس آموزش سازدهنی به شکلی ویژه در برنامه داریم که در زیر با بخشی این برنامه های آموزشی بیشتر آشنا خواهیم شد در ضمن برای اطلاع از زمان ها و شرایط ثبت نام می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

کلاس آموزش سازدهنی

سازدهنی از سازهایی است که یادگیری و نواختن آن رابه همگان توصیه می کنیم چرا که این ساز به راحتی قابلیت این را دارد که همه جا همراه نوزانده باشد و از سویی هم ما آموزش این ساز را بسیار ساده کرده ایم تا همه بتوانند به راحتی آن را بیاموزند.

در این کلاس ها ما علاوه بر دوره های معمول دوره هایی ویژه هم طراحی کرده ایم که همه می توانند با هر شرایطی در این کلاس ها شرکت کنند.

یکی از این شرایط مختص هنرجویانی است که به علت مشغله فراوان نمی توانند همیشه در ساعت خاصی در کلاس ها حضور یابند ما برای این دسته از هنرجویان این امکان را فراهم کرده ایم تا با تایم های گردشی در هر ساعتی بتوانند از کلاس ها استفاده کنند.

در ضمن برای ارائه آموزش اصولی تر همه کلاس ها در آموزشگاه موسیقی منظومه به صورت خصوصی و تک نفراه اجرا می گردد.

از دیگر شرایط خاص کلاس های سازدهنی امکان برگزاری دوره های فشرده است که در آن هنرجویان می توانند در دوره های فشرده تر آموزش این ساز را پی بگیرند.

کلاس های ویژه سازدهی در آموزشگاه منظومه

 • آموزش سازدهنی در همه سبک های تخصصی
 • آموزش سازدهنی بصورت کاملا خصوصی در کلاس های تک نفره
 • آموزش در رده های سنی مختلف
 • کلاس های حضوری و آنلاین
 • دوره های ویژه با شرایط خاص
 • دوره های فشرده آموزشی
 • تایم های گردشی برای شرایط خاص
 • آموزش انواع سازدهنی
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید