آکورد آهنگ های عاشقانه

دوره آموزش گیتار

در وب سایت آموزشگاه موسیقی منظومه امروز با شما هستیم با برخی آکورد آهنگ های عاشقانه معروف که می توانید در ادامه دانلود نمایید و روی ساز خود بنوازید برای نواختن آهنگ های مختلف می بایست آکورد های اولیه روی ساز گیتار را بلد باشید در کلاس گیتار پاپ ما دوره های فشرده نوازندگی گیتار روی آهنگ مختلف را به همراه آموزش آکورد های مختلف روی گیتار به طور تخصصی خواهیم داشت.

آکورد آهنگ های عاشقانه

در زیر می توانید برخی از معروف ترین آهنگ های عاشقانه که می توانید روی گیتار اجرا نمایید را مشاهده نمایید با کلیک روی هر آهنگ می توانید اکورد آن را نیز دریافت نمایید توجه داشته باشید که آکورد هایی که برای آهنگ های مختلف می بینید به گونه ای ساده تر تنظیم شده تا بتوانید روی ساز خود به راحتی اجرا نمایید.

برای این که بهتر بتوانید آهنگ های مختلف را اجرا نمایید بهتر است که قبل از هر چیز آکورد های مختلف را بیاموزید و روی اجرای هر کدام تسلط یابید بهتر است که قبل از خواندن روی هر آهنگ روی گرفتن آکورد آن و همچنین روی تعویض به موقع اکورد ها تسلط کافی داشته باشید و بعد به سراغ نوازندگی و خواندن روی آهنگ ها بروید.

در ضمن همیشه به خاطر داشته باشید که نوازندگی و اجرای با احساس قطعات مختلف نیازمند تمرین و تکرار زیاد است به همین خاطر پس از این که آهنگ مورد نظرتان را توانستید بنوازید بایستی با تکرار فراوان به حدی برسید که بتوانید بی نقص و با تبحر روی آن به حد کافی تسلط داشته باشید به نحوی که بتوانید با سرعت های مختلف و با احساس آن را بنوازید.

آکورد آهنگ بهت قول میدم

آکورد آهنگ دونه دونه

آکورد Dm

آکورد ر مینور Dm

با شما هستیم در وب سایت آموزشگاه موسیقی منظومه با ادامه آموزش گیتار از مبتدی و این بار قصد داریم آکورد ر مینور Dm را

بیشتر »
آکورد E

آکورد می ماژور E

در ادامه آموزش گیتار در آموزشگاه موسیقی منظومه می رسیم به یکی دیگر از آکورد ها در سر دسته گیتار به نام آکورد می ماژور E

بیشتر »
آکورد لا مینور

آکورد لا مینور Am

در ادامه آموزش های کاربردی در آموزشگاه موسیقی منظومه با شما همراه هستیم با آموزش آکورد آکورد لا مینور Am این آکورد بسیار کاربردی و معمول

بیشتر »
یادگیری گیتار چه مدت

آکورد آهنگ سیمین بری

در این پست آکورد آهنگ سیمین بری را خواهیم داشت از قطعاتی ماندگار که در کلاس های مختلف در آموزشگاه موسیقی منظومه تدریس می گردد

بیشتر »
دانلود نت آموزشگاه موسیقی

آکورد آهنگ دریاچه نور

در اینجا آکورد آهنگ دریاچه نور را خواهیم داشت که در کلاس های مختلف در آموزشگاه موسیقی منظومه برای یادگیری ریتم و آکورد مورد استفاده

بیشتر »
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید