• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

آموزش گیتار کلاسیک

آموزش گیتار

یکی از سازهای تخصصی در آموزشگاه موسیقی ما ساز زیبای گیتار است و از آنجاییکه سبک آکادمیک روی این ساز سبک کلاسیک است ما توجهی ویژه به آموزش گیتار کلاسیک داریم که در واقع آموزش آن را به شیوه ای اصولی پیش خواهیم برد البته دیگر سبک های گیتار نظیر پاپ ، فلامنکو ، جز ، بلوز ، راک و … نیز در آموزشگاه به شکل تخصص وجود دارد اما امروز قصد داریم راجع به آموزش آن در سبک کلاسیک صحبت کنیم.

آموزش گیتار

همانطور که می دانید گیتار سازی بسیار محبوب است که آموزش آن در سالیان اخیر بسیار معمول شده است این موضوع از سویی بسیار خوب است و از سویی به علت تعدد زیاد روش های تدریس برخی اوقات با شیوه های غیر اصولی آموزشی مواجه می شویم به همین دلیل است که تاکید می کنیم همیشه آموزش گیتار را با استادی متبحر پی ببرید که هم درست و اصولی بیاموزید و هم در ادامه راه به مشکلی نخورید چرا که اگر برخی موارد حتوی مواردی ساده چون شیوه دست گرفتن گیتار ، درست رعایت نشود در آینده شاید حتی مشکلات جسمی پیدا شود و در برخی موارد شکل گرفتن غلط برخی مسائل دیگر به راحتی اصلاح نمی گردد.

در آموزشگاه موسیقی منظومه ما کلاس آموزش گیتار را در دو بخش کودک و بزرگسال در برنامه داریم و برای آموزش در هر بخش نیز روش های متفاوتی را متناسب با اصول صحیح آموزش در پیش می گیریم در آموزش هر دو بخش هم همه سبک های تخصصی گیتار آموزش داده می گردد.

آموزش گیتار کلاسیک

یکی از سبک های آموزشی موجود برای گیتار سبک آموزش گیتار کلاسیک است در این سبک آموزش هایی که ما ارائه می کنیم منطبق با همان آموزش هایی است که برای گیتار در دانشگاه های موسیقی تدریس می گردد یعنی که آمزوش در این بخش شامل چند سطح آموزشی می باشد که با اصول اساسی آموزش گیتار کاملا یکی است.پ

در این سبک که بیس آمزوشگ یتار می باشد از همان ابتدا تاکید روی همه جزییات وجود دارد و آموزش و نوازندگی گیتار با حساسیت زیادی در پیش است چرا که در این سبک ما معتقدیم اگر اصولی و حرفه ای آموزش وجود داشته باشد وازنده به راحتی می تواند دیگر سبک ها را هم به درستی بیاموزد ولی اگر اصول پایه ای رعایت نشود نمی توان انتظار داشت تا نوانزده ای حرفه بار بیاید.

تمامی متد و اصولی که در این بخش آمزوش داده می شود کاملا با متد های روز آموزش کلاسیک هماهنگ است و هنرجویان در پایان دوره به راحتی قادر خواهند بود از پی آزمون های عملی و تئوری گیتار بر بیایند.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید