• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

اجرای کنسرت در آموزشگاه موسیقی

اجرای کنسرت در آموزشگاه موسیقی منظومه بسیار مورد توجه و تاکید است چرا که این کنسرت ها در پیشرفت و اثر بخشی آموزش های موسیقی تاثیر چشم گیری دارند از این رو به همه نوازندگان مبتدی تا پیشرفته اجرا های صحنه ای را به شکل های مختلف تک نوازی یا گروه نوازی پیشنهاد می کنیم تا هم از تاثیرات فراوان آن بهرمند شوند و هم با این اجرا های انژی مضاعف برای ادامه راه داشته باشند هر چقدر که تعداد این اجرا ها برای نوازندگان بیشتر باشد قطعا تاثیر بیشتری در هماهنگی ریتم و اجرا خواهد داشت.

اجرای کنسرت در آموزشگاه موسیقی منظومه

کنسرت ها در آموزشگاه برای همه هنرجویان به شکل های مختلف برگزار می گردد و ما در هر بخش برای اجرا ها برنامه های خاصی را در نظر گرفته ایم که به دنبال آن اهداف آموزشی مختلفی هر برای هنرجویان داریم اجرای این کنسرت ها هم در روحیه و ایجاد انگیزه در نوازندگان بسیار موثر است و هم در میزان پیشرفت آنان از این رو بایستی حتی کودکان در سنین پایین و یا حتی بزرگسالان در بخش های بعدی به ان بپردازند در این بخش به تعدادی از سوالات شما در این زمینه می پردازیم.

هنرجویان پس از چه مدتی از شروع آموزش در کنسرت ها شرکت می کنند ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر چند برای سازهای مختلف این موضوع متغیر است اما معمولا پس از دو یا سه ترم آموزشی قادر به اجرا خواهند بود حتی گاهی زودتر از این زمان و یا بعضا دیرتر بسته به نظر استاد در سطح و تبحر اجرا دارد که توسط استاد بایستی بررسی گردد در حقیقت هر گاه هنرجو بتواند یک یا چند قطعه را بدون نقص اجرا نماید خواهد توانست در اجرا ها هم شرکت نماید.

آیا همه هنرجویان در کنسرت شرکت داده می شوند؟

در آموزشگاه موسیقی منظومه همه هنرجویان در همه سازهای آموزشی این فرصت را دارند که در کنسرت ها شرکت نمایند و این بسته به تلاش و علاقمندی هنرجویان است.

آیا اجرا ها همگی تک نفره است ؟

در اجراهایی که توسط آموزشگاه برنامه ربزی می شود هم اجراهای تک نوازی در نظر گرفته می شود و هم اجرای چند نوازی و یک دسته از هنرجویان هم می توانند در ارکستر آمزوشگاه در سطح حرفه در کنار دیگر ساز ها اجرا داشته باشند.

( بخشی از کنسرت هنرجویان در آموزشگاه موسیقی منظومه )

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید