• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

نت گل گلدون با گیتار آموزشگاه موسیقی منظومه

آموزش انواع گیتار
در آموزش گیتار در کلاس های آموزشگاه موسیقی منظومه نت و آکورد اهنگ های مختلف آموزش داده می شود در بخش پاپ آهنگ های مختلفی وجود دارد که می توانید روی ساز خود اجرا نموده و به زیبایی بنوازید یکی از این آهنگ ها آهنگ زیبای گل گلدون است در این جا ما امروز نت گل گلدون با گیتار را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که می توانید روی ساز خود اجرا نمایید و از نواختن آن لذت ببرید توجه کنید که این قطعه در سطحی آسان نوشته و تنظیم گردیده است تا نواختن آن برای هنرجویان و نوازندگان در سطوح مختلف میسر باشد قبل از نواختن قطعه بهتر است موارد و جزییات آن را بلد باشید که اگر نمی دانید بهتر است برای نواختنش از استاد خود مشورت بگیرید.

نت گل گلدون با گیتار

در زیر نت این قطعه زیبا را یم توانید دانلود نموده و بنوازید توجه به چند نکته در نواختن قطعه ضروری است که بهتر است قبل از اجرا و در ادامه نواختن به آن ها توجه نمایید : 1- قطعه در میزان 6/8 نوشته شده است که نواختن در آن اندکی با ریستم های ساده 4/4 و یا 3/4 متفاوت است اگر در کلاس هنوز به این بخش نرسیده اید برای اجرا بهتر است اندکی تامل کنید و پس از این که درس ها و ترمین های این بخش را گذراندید به سراغ این قطعه بیایید. 2- در این درس نت های چنگ داریم که نحوه اجرای صحیح آن ها را بایستی بلد باشید که اجریا درست آن ها در زیبایی قطعه بسیار مهم است. 3- نت های دیز دار در چند جا استفاده شده است که بهتر است قبل از اجریا قطعه به اجرای آن ها نیز رسیده باشید تا بتوانید از پس اجرای درست آن بر بیایید. همه این موارد باعث می شود تا بتوانید قطعه را درست و زیبا اجرا نمایید اگر مشکلی داشتید می توانید با مشاورین ما در آموزشگاه منظومه در ارتباط باشید. نت گل گلدون من
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید