• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

کنسرت پایان دوره هنرجویان در آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی

در آموزشگاه موسیقی منظومه کنسرت پایان دوره هنرجویان در ساز های مختلف و در سبک های مختلف به طور تخصصی و جداگانه برقرار است و همه هنرجویان در سطوح مختلف می توانند در این کنسرت ها شرکت داشته باشند در زیر می توانید برخی از این کنسرت ها را به همراه عکس های آن مشاهده نمایید و همچنین می توانید اهمیت و فواید این کنسرت ها را در پیشرفت کلاس های موسیقی مشاهده نمایید.

کنسرت پایان دوره هنرجویان

کنسرت پایان دوره با اهداف مختلفی برگزار می شود که مهم ترین آن بهره گیری از فواید بیشمار ان است که در ادامه می توانید فواید آن را به اختصار ببینید ولی صرف نظر از ان تمامی هنرجویانی که در آموزشگاه موسیقی منظومه ثبت نام کرده باشند پس از گذشت یکی دو دوره کوتاه در این کنسرت پایان دوره هنرجویان شرکت داده می شوند در واقع به محض اینکه بتوانند یک قطعه را بدون نقص به طور تک نوازی و یا در گروه بنوازند ، شرایط لازم برای شرکت در کنسرت را کسب می نمایند به همین منظور آموزشگاه در گروه های مختلف به طورت دو نواتزی و یا بیشتر به صورت گروهی اقدام به برگزاری این کنسرت های برای هنرجویان می نماید.

( تصاویر از کنسرت پایان دوره هنرجویان آموزشگاه منظومه )

تمامی کنسرت های هنرجویی در سالن های بزرگ شهر تهران و با توجه به اصول صحیح صدابرداری و … صورت می گیرد تا هم نتیجه کار مطلوب باشد و هم تجربه و حس شرکت در کنسرت را برای همه هنرجویان داشته باشد.

فواید شرکت در کنسرت های هنرجویی

همانطور که گفتیم این کنسرت ها فواید بیشماری دارد که به اختصار به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

 • ایجاد اعتماد به نفس برای نوازندگان در سازهای مختلف
 • تجربه متفاوت برای همه هنرجویان
 • محک زدن توانایی ها و پیشرفت در کارها
 • بررسی پیشرفت ها
 • بررسی علل نواقص
 • تجربه شرککت در گروه و هم نوازی
 • درک بهتر ریتم
 • روحیه همکاری

همه این ها باعث شده تا آموزشگاه منظومه توجه ویژه ای به این کنسرت ها داشته باشد و در دوره های منظم به برگزاری این کنسرت ها برای گروه های مختلف موسیقی ائم از ایرانی یا کلاسیک بپردازد.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید