• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

ارکستر آموزشگاه موسیقی در کنسرت های دوره ای

همانطور که می دانید در ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه هر دوره هنرجویان می توانند پس از گذراندن دوره اولیه آموزشی وارد گروه شده و در آموزش ها و تمرین های گروه شرکت نمایند آموزش ها در گروه ارکستر شامل تمامی موارد در تئوری موسیقی و ریتم شناسی می گردد همچنین با تمرین های عملی هنرجویان بسیار بهتر از دوره های معمولی می توانند مواردی را که در کلاس های خصوصی به راحتی امکان آموزش آن ها نیست فرا گرفته و روی ساز خود پیاده کنند ، آموزشگاه موسیقی منظومه همچنین در بخش های مختلف اقدام به برگزاری کنسرت های دوره ای می نماید تا هنرجویان آموخته های خود را به زیبایی به نمایش بگذارند و از فواید بیشمار آن بهره ببرند.

عکس از کنسرت های دوره آموزشگاه منظومه

کنسرت های دوره ای هنرجویان در ارکستر

آموزشگاه موسیقی منظومه هر دوره هم برای ارکستر و گروه آموزشگاه و همینطور برای هنرجویان خصوصی کلاس های مختلف اقدام به برگزای کنسرت می نماید در این کنسرت ها هم سطح کیفی کلاس ها بهتر ارزیابی می شود و هم فرصتی برای هنرجویان فراهم می آورد تا آموخته های خود را به نمایش بگذارند و همانطور که گفتیم این کنسرت های دوره ای در پیشرفت نوازندگی آن ها و هم در ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس نقش بسزایی دارند به همین دلیل است که کارشناسان موسیقی معمولا توصیه می کنند هنرجویان در بخش های مختلف و در سطوح پس از سطح ابتدایی حتما در کنسرت ها و در گروه های موسیقی شرکت کنند تا به این ترتیب موارد اساسی تر موسیقی را به طور ملموس تری درک و دریافت نمایند.

در این کنسرت های والدین می توانند با شرکت و تشویق هنرجویان در کنسرت ها حضور داشته باشند که خود عامل انگیزشی مناسبی می تواند باشد تا آموزش موسیقی با روند بهتری پیش رود.

عکس از کنسرت های آموزشگاه موسیقی منظومه
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید