• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

ارکستر آموزشگاه موسیقی با اجرای گیتار الکتریک

گیتار الکتریک یکی از سازهای تخصصی در آموزشگاه موسیقی منظومه می باشد هنرجویان گیتار الکتریک که در آموزشگاه شروع به یادگیری می کنند در سبک ها و سطوح مختلف آموزشی شرکت می نمایند همچنین می توانند در ارکستر آموزشگاه نیز شرکت کرده و در کنسرت ها و اجرای گیتار الکتریک با ارکستر منظومه در گروه به هنر نمایی بپردازند در زیر بخشی از یکی از اجرا های هنرجویان این ساز را که یکی از اجرای گروه ارکستر منظومه می باشند با هم مشاهده می کنیم.

آموزش گیتار الکتریک

آموزش این ساز زیبا در سطوح مبتدی تا پیشرفته در کلاس گیتار الکتریک وجود دارد که هنرجویان می توانند آموزش صفر تا صد ان را در آموزشگاه نزد اساتید مجرب سبک های تخصصی در گیتار الکتریک بیاموزند برای شرکت در کلاس ها و اطلاع از شرایط ثبت نام می توانید با شماره های آموزشگاه در تماس باشید.

اجرای هنرجویان گیتار الکتریک در ارکستر آموزشگاه

در زیر بخشی از یکی از کار های ارکستر منظومه را با هم مشاهده می کنیم یکی از ساز های بسیار جذاب و پر شور در این اجرا گیتار الکتریک می باشد.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید