• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

آکورد آهنگ های غمگین گیتار

طبق در خواست عده از دوستان و شما عزیزان در آموزشگاه موسیقی منظومه امروز قصد داریم چندی از آکورد آهنگ های غمگین گیتار را قرار دهیم که بتوانید از بین آهنگ های موجود انتخاب نموده و روی ساز خود اجر نمایید در ادامه با ما همراه باشید با چند اکورد زیبا و خاطره انگیز روی ساز زیبای گیتار در ضمن می توانید اگر آهنگ یا آکورد خاصی را مد نظر داشتید در ادامه همین مطلب عنوان نمایید تا در صورت امکان در این لیست برای شما عزیزان قرار دهیم.

عکس از کنسرت هنرجویان منظومه

پیش نیاز های لازم برای اجرای آکورد ها

همانطور که می دانید آکورد آهنگ های مختلف و اجرای درست هر کدام مستلزم دانستن پیش نیاز هایی است که قبل از اجرا و دریافت آکورد ها باید آن ها را بدانید من جمله دانستن آکورد های اولیه و اجرای درست حداقل آکورد های سر دسته گیتار و شناخت جای درست هر آکورد و نیز توانایی اجرای ریتم های مختلف روی گیتار من جملیه یک ریتم 2/4 یک ریتم 4/4 و یک ریتم 6/8 که برای نواختن آکورد های مختلف حداقل پیش نیازها است بایستی بدانید که نحوه اجرای صحیح هر آکورد و توانایی تعویض به موقع هر آکورد نیز بسیار مهم است در واقع هر چقدر این کار را با تسلط بیشتری انجام دهید در نواختن و اجرای آهنگ های مختلف توانایی بیشتر و تسلط بهتری خواهید داشت.

آکورد آهنگ های غمگین گیتار

در زیر می توانید برخی از آهنگ های خاطره انگیز را دریافت نمایید که روی ساز خود اجرا نمایید و امیدواریم از اجرای آن ها لذت ببرید به خاطر داشته باشید که اجرای زیبای هر آکورد مستلزم تسلط کافی روی آهنگ ها است که می توانید دانلود نموده و برای تسلط یافتن بارها و بارها تمرین کنید تا بتوانید بدون نقص و زیبا آنها را اجرا نمایید و اگر دوست دارید روی ساز خود بخواهنید بهتر است که قبلا آکورد ها با سرعت های مختلف روی ساز اجرا کنید تا هنگام خوانندگی به مشکلی بر نخورید.
آکورد آهنگ اگه یه روز بری سفر
آکورد آهنگ جمعه
آکورد آهنگ غم تنهایی
آکورد آهنگ الهه ناز
آکورد آهنگ دو پنجره

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید