• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

ارکستر آموزشگاه موسیقی با اجرای آهنگ شور عاشقانه

در ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه هنرجویان در هر دوره در اجرا ها و کنسرت هایی که از سوی آموزشگاه تشکیل می شود شرکت می کنند در این کنسرت ها که در سالن های سطح تهران برگزار می شود هنرجویان به هنرنمایی می پردازند در ادامه بخشی از یک کنسرت از هنرجویان ارکستر منظومه را مشاهده می کنید که در آن هنرجویان به اجرای آهنگ شور عاشقانه می پردازند شما را به شنیدن و دیدن این آهنگ و کار زیبا دعوت می کنیم.

عکس از ارکستر منظومه

ارکستر منظومه

ارکستر منظومه متشکل است از نوازندگانی که تماما آموزش موسیقی را از صفر در آموزشگاه منظومه آغاز نموده و در سطوح بالاتر وارد ارکستر شده اند این ارکستر که هر دوره اقدام به عضو گیری می نماید با تمریناتی مکه در طول هفته دارند برای کنسرت ها و اجرا های منظوم هر دوره آماده می شوند و پس از گذراندن اموزش های اولیه می توانند به اجرا بپردازند لازم به ذکر است که در گروه هنرجویان آموزش های خاصی را می بینند که به هیچ وجه در کلاس های تک نفره امکان آموزش آن نیست نظیر هماهنگی های خاص در بین نوازنده های مختلف و ساز های مختلف که خود نیازمند تمرین و آموزش های خاصی در گروه می باشد.

عکس از ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه

آهنگ شور عاشقانه

آهنگ شور عاشقانه که به دلیل حجم بالا امکان پخش کل آن در این پست نمی باشد از قطعات نام آشنا و بسیار زیبایی است که نوازندگان در ارکستر منظومه به زیبایی با سشازهایی نظیر ویولن و گیتار به اجرای زیبای آن می پردازند در زیر شما به دیدن این بخش از ابتدای این قطعه دعوت می نماییم.
برای دیدن اجرای های بیشتر و همچنین مشاهده عکس های مختلف از هنرجویان و نوازندگان ساز های مختلف در ارکستر منشومه می توانید به بخش گالری تصاویر مراجعه نموده و عکس هایی از اجرای های مختلف نوازندگان در ارکستر را مشاهده نمایید.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید