• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

ارکستر آموزشگاه موسیقی با اجرای هنرجویان پیانو

در ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه هر دوره هنرجویان به اجرای آموخته های خود می پردازند این کنسرت های آموزشگاهی برای هنرجویان پیانو ، گیتار ، سازدهنی ، تار و سه تار و کلیه ساز های آموزشی هر سال دو بار برگزار می شود و در آن همه هنرجویان مبتدی تا پیشرفته که قادر به اجرای یک قطعه بدون نقص باشند می توانند شرکت نمایند و آموخته های خود را به نمایش بگذارند در ادامه با ما همراه باشید با بخشی از اجرای هنرجویان پیانو در کنسرت آموزشی دوره ای .

کلاس پیانو آموزشگاه منظومه
عکس از کنسرت پایان دوره هنرجویان پیانو آموزشگاه منظومه

کلاس پیانو

کلاس پیانو در آمزوشگاه منظومه یکی تخصصی ترین کلاس هاست که ما برای آن اهمیت ویژه ای قائل هستیم به سبب اهمیت این ساز و فویاد بیشمار آن در پیشرفت موسیقی به همین خحاطر دوره های ویژه ای برای این ساز طراحی گردیده است که آموزش ها را از مبتدی تا پیشرفته در بر دارد و هنرجویان می توانند با شرکت در این دوره از صفر تا صد آمزوش پیانو را فرا بگیرند و به زیبایی نوازدگی نمایند.
آموزش پیانو به دلایل مختلف بسیار مهم است که اصولی پیش رود چرا که اگر کوچکترین موردی در ابتندای راه درست پیش نرود در ادامه نوازندگی درستی نخواهیم داشت از این روست که اساتید پیانو همگی اساتید دانش اموخته در رشته موسیقی و متخصص و با تجربه در آموزش این ساز در سنین مختلف و در سبک های مختلف هستند و آموزشگاه برای انتخاب اساتید حساسیت های خاصی را لحاظ می کند.

اجرای هنرجویان پیانو

در زیر ببا هم قسمتی از اجرای هنرجویان پیانو را در کنسرت پایان دوره این ساز مشاهده می کنیم که در سنین مختلف و در سطوح مختلف به اجرا و هنرنمایی می پردازند. لازم به ذکر است که اساتید آموزش پیانو در آمزوشگاه موسیقی منظومه برای سنین مختلف متفاوت هستند و هر یک برای سن خاصی متخصص می باشند مثلا استادی که برای بزرگ سالان تدریس می کند برای کودکان هم نیست و استاد پیانو کودک علاوه بر آموزش اصولی این ساز بایستی تا دوره های مخصوص کار با کودکان را نیز گذرانده باشد.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید