خانه / اخبار آموزشگاه منظومه / بخش هایی از کنسرت ۹۷ آموزشگاه موسیقی منظومه

بخش هایی از کنسرت ۹۷ آموزشگاه موسیقی منظومه

در زیر بخش هایی از دو کنسرت هنرجویی که آموزشگاه موسیقی منظومه در سال ۹۷ برگزار کرده را با هم شاهد خواهیم بود در دو کنسرت ۹۷ آموزشگاه هنرجویانی از گروه های مختلف و کلاس های مختلف حضور داشتند که در ادامه بخش هایی از آنها را با هم خواهیم دید.

کنسرت ۹۷

در کنسرت ۹۷ که در شهریور ماه برگزار گردید ، گروه هایی که زیر نظر اساتید پیشرفت کرده بودند به اجرای قطعات مختلف پاپ ، کلاسیک و سنتی پرداختند.

در کنسرت دوم که در اسفند ماه برگزار گردید علاوه بر گروه های مختلف همچنین اجراهای متعدد تک نوازی و دو نوازی برگزار گردید که در ادامه بخش هایی از این دو کنسرت را به صورت عکس و فیلم مشاهده خواهید نمود.

کنسرت ۹۷ آموزشگاه منظومه شهریور ماه

در اولین کنسرت ۹۷ آموزشگاه که ارکستر منظومه در غالب چند گروه و با نوازندگان مختلف به اجرا پرداختند اجراهایی مختلف برگزار گردید. در این کنسرت گروه های آموزشی به همراه سازهای مختلف بادی ، زهی و.. به روی صحنه به هنرنمایی پرداختند.

از ویژگی های بارز کنسرت های اخیر آموزشگاه موسیقی منظومه وجود سازهای مختلف من جمله حضور قوی هنرجویان سازهایی چون ساکسوفون و کلارینت ، تومبا و … بود که هنرجویان به خوبی توانستند از پس قطعات مختلفی که اساتید در نظر گرفته بودند بر آیند.

ارکستر منظومه از کلیه علاقمندان و نوازندگان در کلیه سطوح مبتدی تا پیشرفته برای حضور در ارکستر دعوت به عمل می آورد.

کنسرت۹۷ آموزشگاه موسیقی منظومه اسفند ماه

در کنسرت اسفند ماه آموزشگاه منظومه که بیشتر با هدف اجرای هنرجویان به صورت تک نوازی یا دو نوازی بود برای ایجاد انگیزه در هنرجویان در سطوح مختلف صورت گرفت. در این کنسرت هنرجویان پیانو آموزشگاه حضور گسترده و زیبایی داشتند و قطعات مختلف و بسیار دشوار آهنگسازان بزرگ دنیا را نواختند.

این مطلب را هم بخوانید:  توصیه های مهم خرید دف در آموزشگاه موسیقی

همچنین در اجرای های گروهی هنرجویان گیتار بسیار خوض درخشیدند. هنرجویان گیتار در اجرای خود به نوازندگی قطعات مختلف پاپ و کلاسیک پرداختند همچنین هنرجویان آواز نیز در این بخش بسیار خوب عمل کردند

در اجراهای گروهی ارکستر بادی منظومه متشکل از سازهای ساکسیفون ، کلارینت و … بسیار خوب توانستند اجرای خود را به نمایش بگزارند.همچنین ارکستر گروهی منظومه در اجراهای خود بسیار جذاب و پرشور بود.

در انتها اما همخوانی بسیار زیبای هنرجویان بسیار پر شور و با احساس برگزار گردید و هنرجویان از مدیریت آموزشگاه تندیس هنرجوی برتر دریافت نمودند.

 

جدید ترین کنسرت آموزشگاه موسیقی منظومه ۹۷/۱۲/۳

 

کنسرت ۹۷ آموزشگاه موسیقی منظومه که در بالا بخشی از تصاویر آنرا مشاهده نموید

 

درباره‌ی مهدی زنگنه

کارشناس ارشد و مدرس سطح یک موسیقی

همچنین ببینید

یادگیری موسیقی استعداد می خواهد

نت آهنگ نوایی / آموزشگاه موسیقی منظومه

امروز در نظر داریم در ادامه مطالب در وب سایت آموزشگاه موسیقی منظومه ، نت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.