خانه / اخبار آموزشگاه منظومه / مرکز آموزش ویولن غرب تهران / آموزشگاه موسیقی منظومه

مرکز آموزش ویولن غرب تهران / آموزشگاه موسیقی منظومه

آموزشگاه موسیقی منظومه به عنوان تخصصی ترین مرکز آموزش ویولن غرب تهران اقدام به برگزاری دوره های مبتدی تا پیشرفته ویولن در این مرکز نموده است.

این دوره ها در سطوح مختلف آموزشی و در رده های مختلف سنی وجود دارد.

چگونه موسیقی تمرین کنیم

آموزش ها در دو بخش دوره های نرمال و دوره های فشرده نیز طراحی گردیده است.

آموزشگاه منظومه مرکز آموزش ویولن غرب تهران

در آموزشگاه موسیقی منظومه دوره های آموزش ویولن در سبک های مختلف آموزشی در دو گروه ارائه می گردد :

آموزش ویولن کودکان

در دوره های آموزش که برای کودکان طراحی گردیده است ، اساتید با استفاده از متد های مشخص و نوین آموزشی ویولن کلاس ها را پی می برند.

سازهای زهی غربی

این کلاس ها برای کودکان به ونه ای طراحی گردیده است تا ابتدایی ترین موارد نیز در آن لحاظ گردد تا کودکان بتوانند هم ارتباط مناسبی با محیط و اساتید داشته باشند و هم بتوانند که ویولن را به گونه ای صحیح و اصولی بیاموزند.

درا ین راستا آموزشگاه در دوره های مشخص اقدام به برگزاری کنسرت های مختلف هنرجویی می نماید تا کودکان از همان ابتدا با اجرا در صحنه نیز مانوس شوند و هم از مزایای آن همچون ایجاتد انگیزه و اعتماد به نفس بهره ببرند و هم آموخته های خود را به اجرا برسانند.

آموزش ویولن بزرگسالان

اما در آموزش ویولن برای بزرگسالان هم شیوه آموزشی مختص این سنین باید رعایت شود و هم نحوه تمرین ها و کار در منزل بایستی بر اساس مشغله های مختلف بزرگسالان طراحی گردد تا بیشترین بازده را شاهد باشیم.

این مطلب را هم بخوانید:  برترین ها در آموزشگاه موسیقی (ویدئو کلاس ویولن)

(کنسرت هنرجویان منظومه)

در این بخش برای کلاس ها با استفاده از قطعات و آهنگ های مناسب این سنین سعی بر آن است تا در ایجاد انگیزه برای تمرین مناسب در هنرجویان به بهره مندی بیشتر کلاس ها منجر گردد.

دوره های خاص

دوره های ویژه آموزش ویولن

در این دوره ها که در آموزشگاه در روز های مختلف هفته برگزار می گردد با استفاده از متد های روز دنیا اقدام به آموزش اصولی ویولن می نمایند به نحوی که در پایان دوره هنرجویان می توانند رد آزمون های بین المللی این رشته شرکت نمایند.

(کنسرت هنرجویان منظومه)

در این دوره ها علاوه بر آموزش اصولی ویولن ، به آموزش اصولی موسیقی می پردازند تا هنرجویانم علم خود را در این زمینه بالا ببرند و نه تنها در نوازندگی بلکه در علم موسیقی و اصول نت ها و اهنگسازی نیز مهارت پیدا کنند.

دوره های فشرده

در دوره های فشرده اما که برای هنرجویان خاص طراحی شده است کلاس ها به طور فشرده و در هفته چند جلسه برگزار می گردد.

بدیهی است که این دوره ها برای همگان نیست و فقط هنرجویان خاصی که بتوانند از ه=عهده تمرینات بر آیند ، می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

در نهایت همه این دوره ها در تخصصی ترین مرکز آموزش ویولن غرب تهران به گونه ای طراحی گردیده است تا همه هنرجویان را با تمامی سلیقه ها و تمامی شرایط قابلیت یادگیری را پیدا کنند.

درباره‌ی مهدی زنگنه

کارشناس ارشد و مدرس سطح یک موسیقی

همچنین ببینید

آموزش پیانو آموزشگاه منظومه

ارکستر آموزشگاه موسیقی / اجرای آهنگ ژیلا

در این پست با شما دوستان و همراهان عزیز هستیم با پخش بخشی از کنسرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.