آموزشگاه موسیقی منظومه با هدف ارتقا سطح فرهنگ موسیقی کشور و ارائه خدمات برتر به هنر جویان علاقه مند و مستعد این مرز و بوم تاسیس گردیده است.
آموزشگاه موسیقی منظومه در راستای این هدف با انتخاب اساتید مجرب و متخصص موسیقی کشور تلاش کرده تا بهترین فضای آموزشی را ایجاد نماید ،
که علاوه بر آموزش آکادمیک موسیقی به هنر آموزان راه را برای ادامه این تلاش هموار سازد.

(عکس مربوط به کنسرت های آموزشگاه)

برای رسیدن به این مهم آموزشگاه این امکان را برای هنر آموزان فراهم نموده تا بعد از هر دوره ی با نظر اساتید مربوطه وارد کلاسهای گروه نوازی شده
و علاوه بر آن با گذراندن دوره های تئوری موسیقی نزد اساتید این آموزشگاه بتوانند به دوره های بعدی راه یابند .

در آموزشگاه سعی بر آن داشته ایم تا آموزش کلیه سازهای معمول ایرانی و کلاسیک را فراهم آوریم.

از این رو اساتید در روزهای هفته برای آموزش در تمامی سبک ها آماده مشاوره و آموزش می باشند و شما عزیزان می توانید جدای از ثبت نام یا آموزش ، از مشورت اساتید نیز بهره ببرید.

آموزشگاه موسیقی منظومه برای هر چه بهتر نمودن آموزش و در راستای آموزش بر پایه استعداد و روحیه هنر آموز و همگام با اصول فراگیری جهانی و شاگرد محوری برای اولین بار در این عرصه این امکان را برای هنر آموزان فراهم نموده تا در پایان هر ترم درسی با دیدن اجرای هنرجویان هر استاد و اشنایی با اساتید دیگرِ هر ساز استاد خود را خود انتخاب کنند ، در این زمینه هنر جویان یا والدین می توانند از مشاورین آموزشگاه نیز که دائماً و به طور رایگان آماده مشاوره هستند، کمک بگیرند.

تحقیقات تاثیر موسیقی بر روحیه و هوش و کاربرد آن در زندگی روزمره و آتی را به اثبات رسانده اند، موسیقی علاوه بر ایجاد نشاط و سرزندگی در افراد ،گستره هوشی را برای برنامه ریزی در امور و قدرت تجزیه و تحلیل ذهنی را افزایش می دهد .همچنین تاثیر موسیقی بر امور درسی و رشد عاطفی کودکان انکار ناپذیر است ، در این راستا آموزشگاه در ابتدای هر دوره با کمک مشاورین و آموزشگاه اقدام به انجام آزمون های هوش، خلاقیت و … می نماید تا علاوه بر ارزیابی سطح علمی ، تغییر در زمینه های فوق را به طور آماری بررسی نماید و تاثیر موسیقی بر شکوفایی استعداد و کاربرد هوشی را در اختیار والدین قرار دهد.

نظرات سازنده شما
همیشه باعث پیشرفت و ارائه خدمات بهتر آموزشگاه در همه ابعاد بوده است، لذا با پیشنهدات و انتقادات خود ما را در رسیدن به این مهم یاری دهید.

آموزشگاه همه روزه بین ساعات 10:30 الی 21 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.

شماره های تماس : 

88715542

88715340

تلگرام آموزشگاه جهت سوالات و مشاوره غیر حضوری:

https://t.me/manzoomemusic

 

آدرس آموزشگاه :

یوسف آباد – خیابان اسد آبادی – بین 19 و 21 پلاک 207

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید