کلاس فلوت / آموزشگاه موسیقی منظومه

دانلود نت آموزشگاه موسیقی

از جمله کلاس های تخصصی که در آموزشگاه موسیقی منظومه برگزار می گردد کلاس فلوت می باشد همچنین در اینجا ما دوره های آموزش تخصصی کلیه سازهای بادی را به طور ویژه برگزار می کنیم که از آن جمله کلاس هارمونیکا و کلاس ساکسیفون و کلاس کلارینت است.

( عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی منظومه )

فلوت

از ساز های بادی و از دسته سازهای غربی می باشد نوازندگی این ساز به وسیله دمیدن در ساز و با حالت خاصی که عبور هوا در ورودی ساز می نماید انجام می شود برای آموزش این ساز تکنیک ها و طرق آموزشی مختلفی وجود دارد که بر اساس سطح و سنین یادگیری می تواند متفاوت باشد.

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم سازهای بادی جزء اولین سازهای تولید بشر بوده است و به این دلیل قدمت طولانی دارد نخستین شکل های آن به صورت نی یا چوبی بوده است که توسط اقوام مختلف تولید و نواخته می شده است.

انواع فلوت

فلوت جزء متنوع ترین ساز های می باشد به طوری که تقریبا هر ملت و قومی برای خود نوعی فلوت داشته است که البته اشتراکات زیادی نیز با هم دارند انواع فلوت های چوبی یا پلاستیکی و همچنین پن فلوت جزء این دسته است. اما مهم ترین آن ها که درآموزشگاه ها نیز تدریس می گردد به دو نوع تقسیم می شود :

آموزش موسیقی

( فلوت ریکوردر )

 

فلوت ریکوردر

این نوع فلوت البته باز هم چند نوع است ولی نوع معمول آن که بیشتر در موسیقی کودک نیز کاربد دارد و جزء سازهای ابتدایی برای کودکان هم تدریس می گردد بسیار معمول است.

کودکان در دوره های آموزشی موسیقی کودک این ساز را به طور اجمالی می آموزند چرا که هم طزیقه نوازندگی آن راحت است و همچنین از سویی کودکان با ساز های دمیدنی ارتباط بهتری برقرار می کنند.

فلوت کلید دار

این نوع فلوت هم که در ارکستر ها معمولا بسیار دیده می شود به نوعی فلوت تخصصی است که در کلاس فلوت نیز به طور ویژه آموزش داده می شود. نواختن این ساز اندکی با فلوت ریکوردر متفاوت است و به وسیله حالت خاصی از لب ها و دویدن با زاویه ای خاص در ساز تولید صدا می کند که ساز بسیار کاملی هم می باشد.

سازهای بادی

( فلوت کلید دار )

کلاس فلوت

کلاس فلوت در هر دو نوع معمول آن در آموزشگاه موسیقی منظومه در روز های مختلف هفته برگزرا می گردد که علاقمندان می توانند برای با مشاوره با اساتید و مشاورین آموزشگاه انتخاب نموده و ازر کلاس ها بهرمند گردند.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید