مهرزاد اسکندری مدرس گیتار

استاد گیتار

استاد مهرزاد اسکندری مدرس گیتار در آموزشگاه موسیقی منظومه از اساتید سطح یک موسیقی در ساز تخصصی گیتار می باشند سبک آموزشی ایشان در آموزش گیتار پاپ و گیتار کلاسیک است که در سال های اخیر به پرورش هنرجویان مستعد همت گمارده اند کلاس استاد از کلاس های پر بازده گیتار است و هنرجویان این کلاس در پایان دوره تمامی اصول و مبانی نوازندگی گیتار را به همراه تکنیک های خاص نوزاندگی سبک پاپ و کلاسیک می آموزند.

در زیر اندکی با سوابق هنری ایشان آشنا خواهیم شد.

استاد مهرزاد اسکندری مدرس گیتار

استاد اسکندری با سوابق اجرایی متعدد و مهم تر از آن سابقه تدریس در سال های متمادی از اساتید با تجربه در زمینه امزوش گیتار در سبک پاپ و کلاسیک می باشند استاد دانش اموخته رشته موسیقی و با ساز تخصصی گیتار هستند که طی سال های مختلف در گروه های مختلف حضور داشته اند در زمینه آموزش استاد با بکارگیری روش و متد های جذاب آموزشی اقدام به تربیت هنرجویان متعددی نموده اند که از خصوصیات مهم کلاس ایشان روش خاص و جذاب آن برای گروه و سطوح مختلف آموزشی است.

فارغ‌التحصیل موسیقی رشته نوازندگی گیتار کلاسیک

عضو کانون نوازندگان کلاسیک خانه موسیقی ایران

نوازندگی را در محضر اساتید بزرگی مانند

فرزاد دانشمند

فیروز ویسانلو

علی رضا جنانی

وحید حاج کاظمی

از سال 92 تا 94 عضو فعال ارکستر سمفونیک موسیقی نو

به مدیریت استاد علیرضا مشایخی

و رهبری استاد سعید علی جانی

5/5

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید