• مشاوره رایگان: 02188715542
 • مشاوره رایگان: 02188715542

نت آهنگ گل گلدون برای گیتار

پیانو یاماها
در وب سایت رسمی آموزشگاه موسیقی منظومه با شما هستیم این بار با نت آهنگ گل گلدون برای گیتار که سعی کرده ایم به گونه ای ساده تنظیم گردد تا نواختن و اجرای آن برای همه هنرجویان و نوازندگاه عزییز راحت باشد در ادامه می توانید نت این قطعه زیبا را با هم ببینیم سعی کنید برای اجرای قطعه از استاد خود راهنمایی و کمک بگیرید و فثقط قطعات را وقتی اجرا نمایید که از دروس سازتان جلوتر نباشد.

نت آهنگ گل گلدون برای گیتار

آهنگ گل گلدون از آهنگ های زیبا و قدیمی است که برای همگان خاطره انگیز و زیبا است هر چند که نوازندگان با سن پایین تر شاید با این قطعه آشنا نباشند اما قطعه ای جذاب است که اجرای آن حتی برای نسل جدیدتر نیز بسیار دلشنین خواهد بود تنظیم نت ها در این قطعه بسیار راحت انجام شده و این خود باعث گردیده است تا همه هنرجویان بدون نگرانی بتوانند آن را روی ساز خود اجرا نمایند در اینجا تنظیمی از این آهنگ برای ساز زیبای گیتار را خوهیم داشت که در ادامه می توانید دانلود نموده و اجرا نمایید. پس از دانلود بهتر است برای اجرا اندکی تامل نمایید و با دقت روی نت ها به مرور آن ها بپردازید در واقع بهتر است قبل از اجرای هر قطعه ای این مراحل را انجام دهید و پس از مرور اجمالی نت ها ، جای هر نت روی ساز را در ذهن داشته باشید و پس از دقت در هر بخش نوازندگی را آغاز نمایید. به یاد داشته باشید که اجرای هر نت جدیدی نیازمند این مساله است که ابتدا با ریتم پایین و سرعت آهسته نوازندگی آن را شروع نمایید و تنها پس از تسلط نسبی روی قطعه می توانید سرعت آن را افزایش دهید در هر بخش رعایت ضرب پا بسیار مهم و ضروری است حتی المقدور برای اجرای قطعات از مترونوم استفاده نمایید. نت گل گلدون من
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید