ارکستر آموزشگاه موسیقی اجرای قطعه ترکیش مارش

در آموزشگاه موسیقی منظومه در هر دوره کنسرت هایی برای هنرجویان برنامه ریزی می گردد تا هم آموخته های هنرجویان به محک گذاشته شود و هم با اجراهای مختلف تجربه نوازندگی هنرجویان بالا برود در زیر اجرای قطعه ترکیش مارش را خواهیم داشت همانطور که می دانید این کنسرت ها در ایجاد انگیزه در هنرجویان و تلاش بیشتر آن ها در تمرینات بسیار موثر بوده است به همین دلیل است که ما در برگزاری این کنسرت ها به طور منظم تاکید داریم و هنرجویان هر دوره در گروه های موسیقی و یا به شکل تک نوازی به اجرا و هنرنمایی می پردازند.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه منظومه

اجرای هنرجویان در کنسرت آموزشگاه

در زیر بخشی از اجرای هنرجویان در گروه ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه را می بینید که در یک اجرای تک نوازی قطعه زیبای ترکیش مارش را اجرا می کنند این اجرای زیبا روی ساز پیانو می باشد که در ادامه می توانید مشاهده نمایید لازم به ذکر است که کلاس آموزش پیانو در آموزشگاه موسیقی منظومه به عنوان یک ساز تخصصی دنبال می شود که آموزش ها در این کلاس ها از مبتدی تا پیشرفته و در رده های مختلف سنی وجود دارد آموزشگاه برای این ساز زیبا دوره های خاصی را برنامه ریزی کرده است تا هنرجویان بتوانند در همه سطوح آموزشی و در همه مقاطع سنی از آن ها بهره ببرند.

ترکیش مارش

قطع هزیبای ترکیش مارش از کارهای موتسارت آهنگساز و نوازنده اتریشی است که یکی از نوابغ در موسیقی محسوب می شود که از سنین ابتدایی به آهنگسازی و ساخت قطعات در سبک های مختلف پرداخت این آهنگساز بزرگ تقریبا از سن پنج سالگی اولین کارهای خود را انجام داد و در سنین بعد با تسلط توانست در این حیطه بسیار پیشرفت نماید و آثار بزرگی از آو بر جای مانده است. ترکیش مارش یکی از آثار زیبای وی می باشد که در زیر توسط یکی از هنرجویان پیانو اجرا می گردد می توانید این قطعه ززیبا را در ادامه بشنوید.

5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما بروز بمانید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید