ارکستر آموزشگاه موسیقی با اجرای هنرجویان کاخن

در ادامه کارهای ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه امروز می پردازیم به کاری از هنرجویان کاخن ، پیانو و سازهای بادی که در ادامه فیلم ها و عکس هایی از این کنسرت هنرجویی را مشاهده می نمایید در ادامه با ما همراه باشید در ضمن علاقمندان می توانند برای شرکت در ارکستر و عضویت در گروه با شماره های آموزشگاه تماس بگیرند.

عکس از کنسرت هنرجویان آموزشگاه منظومه

ارکستر منظومه

ارکستر منظومه گروهی است متشکل از کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک که در این دو بخش به فعالیت ، آموزش و اجرا می پردازند اعضای این ارکستر از هنرجویان خود آموزشگاه بوده که موسیقی را از صفر در موسسه آغاز نموده اند و به مراحل بالاتر رسیده اند هر چند که عضویت و اجرا در گروه برای عموم آزاد است و همگی هنرجویان و نوازندگان در سطوح مبتدی ، متوسط و پیشرفته می توانند در گروه عضو شده و از مزایای آموزش و اجرا در ارکستر بهرمند گردند.
در ارکستر منظومه همه آموزش هایی که لازم است یک نوازنده دریافت نماید تا به مراحل عالیه موسیقی برسد در نظر گرفته شده شده و هنرجویان با شرکت در این ارکستر به نوعی واترد یک کلاس تخصصی موسیقی همراه با آموزش و اجرا می شوند

کلاس کاخن

کلاس کاخن در آموزشگاه منظومه به صورت تخصصی و ویژه از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد و اساتید آموزشگاه برای این ساز در روز های مختلف شنبه ، یکشنبه حتی پنج شنبه در آموزشگاه حضور دارند و هنرجویان می توانند در این روزها برای شرکت در کلاس یا جهت مشاوره با اساتید به آموزشگاه مراجعه نمایند.
آموزش این ساز در آموزشگاه برای رده های مختلف سنی وجود دارد و اساتید همگی از دانش آموختگان موسیقی و متخصص در سازهای کوبه ای می باشند.

اجرای هنرجویان کاخن در کنار پیانو و سازهای بادی

در زیر بخش از اجرای هنرجویان در ارکستر منظومه را مشاهده می کنید که تعدادی از هنرجویان حاضر در ارکستر در آن به هنرنمایی می پردازند و با اندکی تمرین به زیبایی قطعات را به اجرا می گزارند در ارکستر آموزشگاه موسیقی منظومه هنرجویان این فرصت را دارند کگه جدای از تمرینات ارکستر مانند کار زیر خود نیز به تمرین و اجرالی قطعاتی که دوست دارند همت گمارند و از این حیث آموزشگاه فرصت تمرین و اجرا در کنسرت را برای این دسته از هنرجویان فراهم آورده است تا بر اساس توانایی های خود از این فرصت استفاده نمایند.

فیلم از کنسرت هنرجویان کاخن آموزشگاه منظومه در کنار پیانو و سازهای بادی
5/5
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاه خود را بنویسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما بروز بمانید

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید